align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 9. krog 21.10.23
   TEKMA: Bitnje - Velesovo Cerklje 3 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Salihović Leon
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Žnidaršič Andrej
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  3  Lopatič Maj
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  6  Zupanc Bojan (K)
  7  Tadina Miha
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure
  15  Kalar Gašper
  20  Jerina Jaka
  24  Perhoč Erik
   Velesovo Cerklje
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  5  Slekovec Vidervol Matic
  6  Sanković Luka (K)
  10  Štern Dominik
  11  Lenarčič Emil
  14  Jerič Kajetan
  19  Baloh Urban
  20  Bohinc Hušič Klemen
  21  Verbič Gregor
  22  Remic Jernej
  23  Perdan David
  Rezervni igralci
  2  Klemenc Nejc
  8  Homec Matej
  11  Kne David
  12  Merhar Nejc (V)
  14  Salkić Armin
  17  Traven Tomaž
  23  Begić Sanel
  Rezervni igralci
  7  Kne Žan
  8  Ropret Marcel
  16  Šunkar Jaka
  17  Perko Filip
  25  Jenko Mark (V)
   TRENER
   Bitnje
   Homec Matej
   Velesovo Cerklje
   Kristan Jakob
   STRELCI
   Bitnje
   1 : 0 20 - Jerina Jaka (11') 11m
   2 : 0 9 - Djaković Simo (15')
   3 : 0 20 - Jerina Jaka (25')
   Velesovo Cerklje
   3 : 1 23 - Perdan David (43')
   OPOMINJANI
   Bitnje
    10 - Remic Jure (16')
    3 - Lopatič Maj (63')
    5 - Bećić Asmir (90')
   Velesovo Cerklje
    21 - Verbič Gregor (34')
    17 - Perko Filip (53')
    11 - Lenarčič Emil (63')
    23 - Perdan David (65')
    6 - Sanković Luka (73')
    16 - Šunkar Jaka (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bitnje
   Velesovo Cerklje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  59'     2 - Klemenc Nejc
       10 - Remic Jure
  69'     8 - Homec Matej
       6 - Zupanc Bojan
  79'     11 - Kne David
       4 - Krupljanin Danijel
  82'     23 - Begić Sanel
       20 - Jerina Jaka
  92'     14 - Salkić Armin
       9 - Djaković Simo
   Velesovo Cerklje
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Ropret Marcel
       19 - Baloh Urban
  46'     17 - Perko Filip
       5 - Slekovec Vidervol Matic
  68'     16 - Šunkar Jaka
       14 - Jerič Kajetan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan