align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 10. krog 28.10.23
   TEKMA: Kranjska Gora - Bitnje 3 : 4 (0 : 0)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Lahajnar Blaž
   Delegat: Avdič Fikret
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Pazlar Jernej (V)
  2  Kavalar Gal
  3  Razinger Urban
  4  Petrovič Bor
  5  Kopavnik Jože
  6  Brlogar Jaka
  7  Kaker Matic
  8  Tiganj Semir
  9  Musić Rijad (K)
  10  Zejnić Adnan
  11  Zupan Orešković Žiga
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Merhar Nejc (V)
  2  Klemenc Nejc
  3  Lopatič Maj (K)
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  7  Tadina Miha
  8  Homec Matej
  9  Djaković Simo
  13  Jaklič Urh
  20  Jerina Jaka
  24  Perhoč Erik
  Rezervni igralci
  14  Varl Nejc
  15  Marinko Jon
  17  Bačnar Vid
  18  Benet Bor
  19  Jeftenić Boško
  20  Rakovič Miran
  Rezervni igralci
  6  Korov Sergej
  14  Sivec Gašper
  16  Pečnik Anže
  17  Durmić Amel
  18  Traven Tomaž
  19  Oštir Aleš
  23  Begić Sanel
   TRENER
   Kranjska Gora
   Bitnje
   Homec Matej
   STRELCI
   Kranjska Gora
   1 : 3 20 - Rakovič Miran (58') 11m
   2 : 4 7 - Kaker Matic (85')
   3 : 4 20 - Rakovič Miran (89')
   Bitnje
   0 : 1 20 - Jerina Jaka (49')
   0 : 2 4 - Krupljanin Danijel (52')
   0 : 3 9 - Djaković Simo (55')
   1 : 4 9 - Djaković Simo (60')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
   Bitnje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
   Bitnje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  22'     19 - Jeftenić Boško
       6 - Brlogar Jaka
  51'     20 - Rakovič Miran
       4 - Petrovič Bor
  53'     14 - Varl Nejc
       2 - Kavalar Gal
  57'     18 - Benet Bor
       11 - Zupan Orešković Žiga
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  67'     16 - Pečnik Anže
       8 - Homec Matej
  72'     23 - Begić Sanel
       4 - Krupljanin Danijel
  74'     14 - Sivec Gašper
       13 - Jaklič Urh
  78'     17 - Durmić Amel
       9 - Djaković Simo
  92'     6 - Korov Sergej
       20 - Jerina Jaka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan