align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 11. krog 04.11.23
   TEKMA: Polet - Bled-Bohinj Hirter 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Žerjavič Simon
   Delegat: Podgoršek Marko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  5  Logar Jaka
  6  Florjančič Miha
  7  Trdina Jaka
  8  Vidovič Marko (K)
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  17  Ahčin Matej
  18  Vrečič Tim
  20  Bektašević Ali
  22  Fojkar Peter
   Bled-Bohinj Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  3  Matič Tim
  4  Jerman Žiga
  5  Dolar Jure (K)
  7  Stanko Ladislav
  11  Iskra Uroš
  15  Razinger Klemen
  17  Grašič Rok
  19  Lavtar Matevž
  20  Arh Peter
  21  Rihtar Grega
  Rezervni igralci
  3  Veladžić Šaban
  13  Gojačanin Dejan
  14  Rolih Miha
  21  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  2  Sodja Urban
  9  Lavtar Gašper
  10  Grgić Zoran
  16  Štendlar Kris
  18  Gaberšček Klemen
  22  Slivnik Anže
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Bled-Bohinj Hirter
   Ristić Grujo
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 7 - Trdina Jaka (2')
   Bled-Bohinj Hirter
   1 : 1 7 - Stanko Ladislav (47') 11m
   1 : 2 7 - Stanko Ladislav (62')
   1 : 3 7 - Stanko Ladislav (84')
   OPOMINJANI
   Polet
    17 - Ahčin Matej (26')
    6 - Florjančič Miha (35')
    20 - Bektašević Ali (41')
    3 - Veladžić Šaban (82')
   Bled-Bohinj Hirter
    7 - Stanko Ladislav (45')
    20 - Arh Peter (51')
    3 - Matič Tim (57')
    17 - Grašič Rok (78')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   Bled-Bohinj Hirter
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  71'     3 - Veladžić Šaban
       22 - Fojkar Peter
  79'     13 - Gojačanin Dejan
       8 - Vidovič Marko
  86'     21 - Prosen Žiga
       5 - Logar Jaka
   Bled-Bohinj Hirter
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Lavtar Gašper
       21 - Rihtar Grega
  69'     2 - Sodja Urban
       4 - Jerman Žiga
  86'     10 - Grgić Zoran
       17 - Grašič Rok
  86'     18 - Gaberšček Klemen
       7 - Stanko Ladislav
  86'     16 - Štendlar Kris
       20 - Arh Peter
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan