align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 12. krog 30.03.24
   TEKMA: Polet - Sava Kranj 1 : 6 (0 : 4)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik: Bajželj Domen
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  6  Florjančič Miha
  7  Trdina Jaka
  8  Vidovič Marko (K)
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  14  Šink Filip
  17  Ahčin Matej
  18  Vrečič Tim
  19  Krmelj Blaž
  20  Bektašević Ali
   Sava Kranj
Priimek in ime
  11  Snedic Jakob
  12  Rooss Juš (V)
  15  Kerleshi Art
  18  Lenič Jan
  19  Rozman-Močnik Žan
  20  Maksimović Dejan (K)
  22  Maček Tilen
  23  Maksimovič Haris
  24  Basha Mentor
  30  Saje Jan
  40  Jogić Ervin
  Rezervni igralci
  3  Veladžić Šaban
  5  Čolić David
  21  Prosen Žiga
  22  Fojkar Peter
  Rezervni igralci
  1  Likar Žak (V)
  16  Malgaj Nejc
  31  Šmrković Amin
  37  Gogić Tijan
  53  Rakovec Maks
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Sava Kranj
   Dojčinović Aleksandar
   STRELCI
   Polet
   1 : 6 7 - Trdina Jaka (91')
   Sava Kranj
   0 : 1 11 - Snedic Jakob (16')
   0 : 2 11 - Snedic Jakob (35')
   0 : 3 40 - Jogić Ervin (37')
   0 : 4 11 - Snedic Jakob (38')
   0 : 5 11 - Snedic Jakob (58')
   0 : 6 37 - Gogić Tijan (89')
   OPOMINJANI
   Polet
   Sava Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   Sava Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Čolić David
       14 - Šink Filip
  54'     3 - Veladžić Šaban
       19 - Krmelj Blaž
  73'     22 - Fojkar Peter
       9 - Stanovnik Lovro
  75'     21 - Prosen Žiga
       8 - Vidovič Marko
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Malgaj Nejc
       40 - Jogić Ervin
  78'     37 - Gogić Tijan
       15 - Kerleshi Art
  78'     53 - Rakovec Maks
       30 - Saje Jan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan