align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 1. krog 07.09.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik: Strnad Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Mladenović Igor
  4  Mladenov David
  5  Stanojević Marko
  6  Pivač Aleksander
  7  Čatak Din
  8  Homan Luka (K)
  9  Milovanović Nik
  11  Osmančević Anes
  12  Pašagić Denis (V)
  13  Varcar Enis
  14  Brajič Anže
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rupel Jernej
  2  Bogataj Aleksander
  3  Volmajer Jure
  4  Cenček Jaka
  5  Trojar Peter (K)
  6  Pretnar Samo
  7  Humerca Matic
  8  Bogataj Tristan
  9  Brolih Vito
  10  Humerca Jakob
  11  Muratović Suvad
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  15  Zlatanov Aleks
  16  Huseinbašić Adis
  17  Tadić Ivano
  18  Milaković Marko
  19  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  13  Zupan Tevž
  14  Kveder David
  15  Čop Štefan
  16  Cumbo David
  18  Šmid Jan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Brolih Vito (9')
   0 : 2 16 - Cumbo David (87')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    3 - Mladenović Igor (16')
    19 - Hvala Tristan (59')
    8 - Homan Luka (77')
    7 - Čatak Din (83')
   Šobec Lesce
    7 - Humerca Matic (83')
    5 - Trojar Peter (83')
    16 - Cumbo David (92')
   Uradne osebe
    Kuzmić Alen (36')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Tadić Ivano
       11 - Osmančević Anes
  54'     19 - Hvala Tristan
       9 - Milovanović Nik
  84'     18 - Milaković Marko
       4 - Mladenov David
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Šmid Jan
       6 - Pretnar Samo
  73'     16 - Cumbo David
       3 - Volmajer Jure
  90'     13 - Zupan Tevž
       9 - Brolih Vito
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan