align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 3. krog 10.09.23
   TEKMA: Eksist Žiri - Šobec Lesce 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Nikolovski Mirche
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Šenk Peter (V)
  3  Kunc Žiga
  4  Kramperšek Tine (K)
  5  Jereb Mark
  6  Trček Marcel
  7  Reven David
  11  Oblak Jakob
  13  Peternelj Jakob
  16  Špik Nejc
  17  Vehar Menegatti Lenart
  18  Iglič Luka
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Bogataj Aleksander
  3  Volmajer Jure
  4  Cenček Jaka
  5  Trojar Peter (K)
  6  Pretnar Samo
  7  Humerca Matic
  8  Bogataj Tristan
  9  Brolih Vito
  10  Humerca Jakob
  11  Muratović Suvad
  Rezervni igralci
  2  Lukančič Kristjan
  8  Bogataj Jaka
  9  Božič Tim
  10  Klemenčič Ožbolt
  12  Bogataj Julij
  14  Kopač Anže
  15  Pečelin Valter
  Rezervni igralci
  12  Ropič Timotej (V)
  15  Čop Štefan
  16  Cumbo David
  17  Sadikaj Butrint
  18  Šmid Jan
   TRENER
   Eksist Žiri
   Peternelj Ludvik
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Eksist Žiri
   Šobec Lesce
   1 : 0 5 - Trojar Peter (14') AG
   1 : 1 2 - Bogataj Aleksander (40')
   1 : 2 5 - Trojar Peter (62')
   1 : 3 4 - Cenček Jaka (83')
   OPOMINJANI
   Eksist Žiri
    3 - Kunc Žiga (39')
    11 - Oblak Jakob (42')
    4 - Kramperšek Tine (73')
   Šobec Lesce
    8 - Bogataj Tristan (55')
    18 - Šmid Jan (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Eksist Žiri
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  53'     9 - Božič Tim
       7 - Reven David
  65'     10 - Klemenčič Ožbolt
       5 - Jereb Mark
  77'     8 - Bogataj Jaka
       13 - Peternelj Jakob
  84'     12 - Bogataj Julij
       16 - Špik Nejc
  87'     2 - Lukančič Kristjan
       18 - Iglič Luka
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Šmid Jan
       10 - Humerca Jakob
  46'     15 - Čop Štefan
       3 - Volmajer Jure
  85'     16 - Cumbo David
       9 - Brolih Vito
  87'     17 - Sadikaj Butrint
       11 - Muratović Suvad
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan