align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 4. krog 17.09.23
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  7  Zupančič Rok
  8  Cinac Tonio
  10  Kryeziu Edison (K)
  14  Kerleshi Art
  17  Dašić Vasilije
  21  Šarić Nedim
  22  Šmrković Amin
  25  Rakovec Maj
  38  Huskić Tian
  42  Bajrović Emre
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Čarman Domen
  3  Mladenović Igor
  5  Stanojević Marko
  6  Pivač Aleksander
  7  Čatak Din
  8  Mulej Niki (K)
  9  Milovanović Nik
  10  Homan Luka
  11  Osmančević Anes
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Brajič Anže
  Rezervni igralci
  4  Demhasaj Genti
  11  Zupančič Urh
  18  Rakovec Maks
  27  Avdić Tarik
  39  Saje Jakob
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  4  Mladenov David
  15  Markež Erik
  17  Tadić Ivano
  19  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
   TRENER
   Sava Kranj
   Grobolšek Žiga
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 14 - Kerleshi Art (11')
   2 : 0 7 - Zupančič Rok (56')
   3 : 0 38 - Huskić Tian (90')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Homan Luka (32') 11m
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    22 - Šmrković Amin (32')
    10 - Kryeziu Edison (57')
    11 - Zupančič Urh (65')
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  59'     11 - Zupančič Urh
       10 - Kryeziu Edison
  74'     18 - Rakovec Maks
       14 - Kerleshi Art
  89'     27 - Avdić Tarik
       7 - Zupančič Rok
  91'     4 - Demhasaj Genti
       17 - Dašić Vasilije
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  19'     17 - Tadić Ivano
       2 - Čarman Domen
  46'     4 - Mladenov David
       7 - Čatak Din
  46'     1 - Muminović Ajid
       12 - Pašagić Denis
  58'     19 - Hvala Tristan
       9 - Milovanović Nik
  63'     15 - Markež Erik
       11 - Osmančević Anes
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan