align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 5. krog 24.09.23
   TEKMA: Eksist Žiri - SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Nikolovski Mirche
   1. pomočnik: Logar Jan
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Šenk Peter (V)
  3  Kunc Žiga
  4  Kramperšek Tine (K)
  5  Jereb Mark
  6  Trček Marcel
  10  Klemenčič Ožbolt
  11  Oblak Jakob
  12  Lapajne Tim
  13  Peternelj Jakob
  14  Kopač Anže
  17  Vehar Menegatti Lenart
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Mladenović Igor
  4  Mladenov David
  5  Stanojević Marko
  6  Pivač Aleksander
  7  Čatak Din
  8  Homan Luka
  9  Milovanović Nik
  11  Osmančević Anes
  13  Varcar Enis
  14  Brajič Anže (K)
  Rezervni igralci
  2  Lukančič Kristjan
  7  Reven David
  8  Bogataj Jaka
  15  Pečelin Valter
  16  Poljanšek Nejc
  18  Bogataj Julij
  Rezervni igralci
  12  Muminović Ajid (V)
  17  Tadić Ivano
  19  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
   TRENER
   Eksist Žiri
   Peternelj Ludvik
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Eksist Žiri
   1 : 0 10 - Klemenčič Ožbolt (29')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Eksist Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Čatak Din (26')
    8 - Homan Luka (70')
    3 - Mladenović Igor (72')
    5 - Stanojević Marko (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Eksist Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  38'     7 - Reven David
       13 - Peternelj Jakob
  88'     8 - Bogataj Jaka
       11 - Oblak Jakob
  92'     18 - Bogataj Julij
       7 - Reven David
  95'     16 - Poljanšek Nejc
       12 - Lapajne Tim
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  55'     17 - Tadić Ivano
       13 - Varcar Enis
  70'     19 - Hvala Tristan
       9 - Milovanović Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan