align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 10. krog 05.11.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Eksist Žiri 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Strnad Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rupel Jernej (V)
  2  Bogataj Aleksander
  3  Volmajer Jure
  4  Hajzeri Roberto
  5  Trojar Peter (K)
  6  Pretnar Samo
  7  Cumbo David
  8  Bogataj Tristan
  9  Šmid Jan
  10  Brolih Vito
  11  Muratović Suvad
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  4  Lapajne Tim
  5  Jereb Mark
  6  Trček Marcel
  7  Reven David
  10  Klemenčič Ožbolt
  11  Oblak Jakob
  12  Jurca Tilen (V)
  13  Peternelj Jakob
  14  Kopač Anže
  16  Špik Nejc
  17  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  12  Ropič Timotej (V)
  14  Kveder David
  15  Čop Štefan
  16  Humerca Jakob
  17  Zupan Tevž
  Rezervni igralci
  2  Lukančič Kristjan
  8  Bogataj Jaka
  9  Poljanšek Nejc
  18  Bogataj Julij
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Eksist Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Šmid Jan (5')
   2 : 0 9 - Šmid Jan (11')
    5 - Trojar Peter (88') 11m
   Eksist Žiri
   2 : 1 11 - Oblak Jakob (34')
   2 : 2 11 - Oblak Jakob (55')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    2 - Bogataj Aleksander (76')
   Eksist Žiri
    16 - Špik Nejc (35')
    17 - Vehar Menegatti Lenart (47')
    5 - Jereb Mark (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Peternelj Ludvik (84')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  22'     16 - Humerca Jakob
       11 - Muratović Suvad
  46'     17 - Zupan Tevž
       16 - Humerca Jakob
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  70'     18 - Bogataj Julij
       7 - Reven David
  84'     8 - Bogataj Jaka
       13 - Peternelj Jakob
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan