align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 12. krog 01.04.24
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Eksist Žiri 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik: Džinić Alin
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Mladenović Igor
  4  Čarman Domen
  5  Gorgiev Diego
  7  Čatak Din
  8  Mulej Niki (K)
  10  Murić Sandin
  11  Tadić Ivano
  12  Pašagić Denis (V)
  13  Sušić Tarik
  15  Zlatanov Aleks
  17  Milovanović Nik
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Šenk Peter (V)
  3  Kunc Žiga (K)
  4  Kramperšek Tine
  5  Peternelj Jakob
  6  Trček Marcel
  10  Klemenčič Ožbolt
  11  Oblak Jakob
  12  Lapajne Tim
  13  Jereb Mark
  19  Špik Nejc
  24  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  6  Omerdić Haris
  9  Adrović Evin
  16  Varcar Enis
  18  Biščević Lan
  19  Noč Žiga
  20  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  2  Iglič Luka
  7  Reven David
  8  Bogataj Jaka
  15  Pečelin Valter
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Eksist Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 7 - Čatak Din (8')
   Eksist Žiri
   1 : 1 11 - Oblak Jakob (18')
   1 : 2 11 - Oblak Jakob (52')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Čatak Din (43')
    3 - Mladenović Igor (43')
   Eksist Žiri
    10 - Klemenčič Ožbolt (62')
    3 - Kunc Žiga (65')
   Uradne osebe
    Halilović Nevzet (90')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Biščević Lan
       11 - Tadić Ivano
  46'     1 - Muminović Ajid
       12 - Pašagić Denis
  46'     9 - Adrović Evin
       17 - Milovanović Nik
  46'     6 - Omerdić Haris
       4 - Čarman Domen
  46'     19 - Noč Žiga
       15 - Zlatanov Aleks
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  70'     7 - Reven David
       11 - Oblak Jakob
  85'     2 - Iglič Luka
       10 - Klemenčič Ožbolt
  90'     8 - Bogataj Jaka
       5 - Peternelj Jakob
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan