align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 12. krog 01.04.24
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  2  Bogataj Aleksander
  4  Cenček Jaka
  5  Trojar Peter (K)
  6  Pretnar Samo
  7  Humerca Matic
  8  Bogataj Tristan
  9  Šmid Jan
  10  Hajzeri Roberto
  11  Muratović Suvad
  19  Volmajer Jure
   Visoko
Priimek in ime
  0  Balkovec Urh (V)
  4  Dolenec Nejc
  6  Naglič Jakob
  7  Ajdovec Jaka
  8  Ančimer Nik (K)
  9  Podjed Rok
  10  Jagodic Timon
  11  Savinšek Jaka
  17  Oselj Žiga
  19  Ajdovec Andraž
  21  Pavlič Maks
  Rezervni igralci
  12  Nacevski Martin (V)
  13  Sadikaj Butrint
  14  Čop Štefan
  15  Borštnik Vid
  16  Zupan Tevž
  17  Cumbo David
  Rezervni igralci
  3  Valjavec Gašper
  5  Sitar Jakob
  12  Pirc Marko (V)
  16  Globočnik Domen
  20  Spreizer Miha
  22  Jenko Maj
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 5 - Trojar Peter (2')
   2 : 0 9 - Šmid Jan (15')
   3 : 0 11 - Muratović Suvad (16')
   4 : 0 7 - Humerca Matic (44')
   5 : 0 7 - Humerca Matic (59') 11m
   6 : 0 9 - Šmid Jan (71')
   7 : 0 11 - Muratović Suvad (82')
   Visoko
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    8 - Bogataj Tristan (31')
   Visoko
    19 - Ajdovec Andraž (63')
    8 - Ančimer Nik (86')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  68'     17 - Cumbo David
       10 - Hajzeri Roberto
  68'     16 - Zupan Tevž
       8 - Bogataj Tristan
  75'     15 - Borštnik Vid
       2 - Bogataj Aleksander
  75'     14 - Čop Štefan
       19 - Volmajer Jure
   Visoko
  Minuta  Igralec
  70'     16 - Globočnik Domen
       11 - Savinšek Jaka
  74'     3 - Valjavec Gašper
       10 - Jagodic Timon
  75'     5 - Sitar Jakob
       17 - Oselj Žiga
  79'     22 - Jenko Maj
       6 - Naglič Jakob
  82'     20 - Spreizer Miha
       21 - Pavlič Maks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan