align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 1. krog 02.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U16 - Bohinj-Bled 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik: Hvasti Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  4  Matič Blaž
  5  Polak Anže
  6  Bajt Lan
  7  Žumer Urban
  10  Vučenović Aleksej
  12  Bogataj Mark
  20  Stanonik Izak
  28  Kahrimanović Denis
  77  Kaltak Ian
  93  Grgić Leon
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Sitar Klemen
  3  Plemelj Tian
  4  Sušić Tarik
  5  Sodja Urban
  6  Fajan Luka
  8  Rabič Vasja
  9  Noč Žiga
  10  Oblak Medej
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon
  13  Černenšek Aleksej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  7  Korošec Tim
  14  Bernjak Sven
  15  Vidic Žiga
  16  Demšar Gaber
  17  Kusterle Kim
  18  Štros Marcel
  19  Žnidar Tevž
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U16
   Svjetlica Milan
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Bohinj-Bled
   0 : 1 9 - Noč Žiga (17')
   0 : 2 9 - Noč Žiga (26')
   0 : 3 11 - Kerlec Mark (30')
   0 : 4 8 - Rabič Vasja (56')
   0 : 5 9 - Noč Žiga (60')
   0 : 6 8 - Rabič Vasja (67')
   0 : 7 8 - Rabič Vasja (83')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Korošec Tim
       6 - Fajan Luka
  46'     15 - Vidic Žiga
       13 - Černenšek Aleksej
  57'     17 - Kusterle Kim
       11 - Kerlec Mark
  67'     14 - Bernjak Sven
       9 - Noč Žiga
  67'     16 - Demšar Gaber
       2 - Sitar Klemen
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan