align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 2. krog 09.09.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Škofja Loka - Medvode U16 13 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  14  Tošeski Tim
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  17  Luznar Urh
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  3  Stanonik Izak
  4  Jesenovec Žan
  5  Polak Anže
  6  Bajt Lan
  7  Žumer Urban
  9  Mlinar Luka
  10  Vučenović Aleksej
  11  Sijamhodžić Admir
  12  Bogataj Mark (V)
  18  Razpet Volf Timotej
  77  Kaltak Ian
  Rezervni igralci
  2  Omejc Drejc
  3  Oblak Tibor
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  18  Jugović Aleksander
  21  Šifrar Adam
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Škofja Loka - Medvode U16
   Svjetlica Milan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 10 - Stanič Žan Miloš (5')
   2 : 0 8 - Keše Žak (7')
   3 : 0 17 - Luznar Urh (9')
   4 : 0 8 - Keše Žak (11')
   5 : 0 7 - Mehinović Halid (20')
   6 : 0 10 - Stanič Žan Miloš (37')
   7 : 0 7 - Mehinović Halid (47')
   8 : 1 3 - Oblak Tibor (60')
   9 : 1 7 - Mehinović Halid (65')
   10 : 1 7 - Mehinović Halid (70')
   11 : 1 3 - Oblak Tibor (80')
   12 : 1 7 - Mehinović Halid (87')
   13 : 1 7 - Mehinović Halid (89')
   Škofja Loka - Medvode U16
   7 : 1 7 - Žumer Urban (50')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Škofja Loka - Medvode U16
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Škofja Loka - Medvode U16
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Bizovičar Alhassan Nayee
       10 - Stanič Žan Miloš
  46'     3 - Oblak Tibor
       17 - Luznar Urh
  46'     2 - Omejc Drejc
       4 - Lauseger Lukas
  46'     21 - Šifrar Adam
       8 - Keše Žak
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan