align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 2. krog 09.09.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - Preddvor-Velesovo 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Ponjavić Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Sitar Klemen
  4  Sušić Tarik
  5  Sodja Urban
  6  Rabič Vasja (K)
  7  Zupančič Blaž
  8  Šolar Jakob
  9  Noč Žiga
  10  Oblak Medej
  12  Osenjak Jon (V)
  16  Demšar Gaber
  17  Kusterle Kim
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Robnik Tian (V)
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  6  Ciperle Tilen
  7  Andonoski Lukas
  8  Lanišek Jaka
  10  Veseli Enis
  11  Platiša Ruben
  15  Fister Tai
  20  Korelc Matic
  21  Mikolič Matic
  Rezervni igralci
  11  Preželj Marcel
  13  Vidic Žiga
  14  Bernjak Sven
  15  Resman Martin
  18  Štros Marcel
  19  Žnidar Tevž
  20  Korošec Tim
  Rezervni igralci
  5  Višić Petar
  9  Murić Ilhan
  12  Varek Vid (V)
  13  Marinković Aleksej
  17  Zorman Žiga
  18  Kern Jan
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   Preddvor-Velesovo
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   Preddvor-Velesovo
   0 : 1 10 - Veseli Enis (15')
   0 : 2 7 - Andonoski Lukas (64')
   0 : 3 11 - Platiša Ruben (71') 11m
   0 : 4 5 - Višić Petar (88')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    6 - Rabič Vasja (23')
   Preddvor-Velesovo
    11 - Platiša Ruben (28')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   Preddvor-Velesovo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Korošec Tim
       17 - Kusterle Kim
  57'     13 - Vidic Žiga
       8 - Šolar Jakob
  63'     11 - Preželj Marcel
       4 - Sušić Tarik
  63'     18 - Štros Marcel
       16 - Demšar Gaber
  75'     19 - Žnidar Tevž
       10 - Oblak Medej
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  72'     5 - Višić Petar
       10 - Veseli Enis
  73'     13 - Marinković Aleksej
       3 - Uranič Rafael
  82'     9 - Murić Ilhan
       20 - Korelc Matic
  82'     17 - Zorman Žiga
       15 - Fister Tai
  82'     12 - Varek Vid
       1 - Robnik Tian
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan