align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 3. krog 16.09.23
   TEKMA: Preddvor-Velesovo - Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Robnik Tian (V)
  2  Zupan Maj
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  5  Višić Petar
  6  Ciperle Tilen
  7  Andonoski Lukas
  8  Lanišek Jaka
  10  Veseli Enis
  16  Platiša Ruben
  21  Mikolič Matic
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  8  Keše Žak
  9  Mehinović Halid
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  14  Tošeski Tim
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  Rezervni igralci
  9  Murić Ilhan
  12  Varek Vid (V)
  13  Marinković Aleksej
  18  Korelc Matic
  Rezervni igralci
  2  Omejc Drejc
  3  Oblak Tibor
  18  Jugović Aleksander
  21  Šifrar Adam
   TRENER
   Preddvor-Velesovo
   Čarman Djuran Simon
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Preddvor-Velesovo
   1 : 3 16 - Platiša Ruben (85')
   2 : 3 16 - Platiša Ruben (90')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 4 - Lauseger Lukas (6')
   0 : 2 9 - Mehinović Halid (7')
   0 : 3 10 - Stanič Žan Miloš (73')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Velesovo
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Stanič Žan Miloš (56')
    1 - Bernik Jošt (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Velesovo
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Marinković Aleksej
       5 - Višić Petar
  61'     18 - Korelc Matic
       6 - Ciperle Tilen
  80'     9 - Murić Ilhan
       3 - Uranič Rafael
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  54'     21 - Šifrar Adam
       5 - Iliev Filip
  64'     2 - Omejc Drejc
       6 - Košir Anže
  68'     3 - Oblak Tibor
       11 - Bizovičar Alhassan Nayee
  68'     18 - Jugović Aleksander
       14 - Tošeski Tim
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan