align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 5. krog 23.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U16 - Šobec Lesce 0 : 14 (0 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 500
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  5  Polak Anže (K)
  6  Bajt Lan
  7  Jesenovec Žan
  8  Nagode Tian
  9  Vučenović Aleksej
  10  Žumer Urban
  11  Sijamhodžić Admir
  12  Bogataj Mark (V)
  20  Stanonik Izak
  22  Razpet Volf Timotej
  77  Kaltak Ian
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha (V)
  2  Kveder David (K)
  3  Višak David
  4  Čop Štefan
  5  Sadikaj Butrint
  6  Mašič Drejc
  7  Cumbo David
  8  Zupan Tevž
  9  Zupan Nik
  10  Erman Erazem
  11  Mesojedec Erzin Marti
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  12  Nacevski Martin (V)
  13  Wick Braden Dean
  14  Manojlovič Koželj Lan
  15  Borštnik Vid
  16  Vulič Stefan
  17  Benet Nejc
  18  Todorović Uroš
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U16
   Svjetlica Milan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U16
   0 : 5 8 - Nagode Tian (25') AG
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Zupan Nik (3')
   0 : 2 10 - Erman Erazem (7')
   0 : 3 9 - Zupan Nik (10')
   0 : 4 7 - Cumbo David (20')
   0 : 6 9 - Zupan Nik (40')
   0 : 7 11 - Mesojedec Erzin Marti (45')
   0 : 8 9 - Zupan Nik (50')
   0 : 9 9 - Zupan Nik (50')
   0 : 10 10 - Erman Erazem (55')
   0 : 11 11 - Mesojedec Erzin Marti (65')
   0 : 12 11 - Mesojedec Erzin Marti (70')
   0 : 13 14 - Manojlovič Koželj Lan (85')
   0 : 14 11 - Mesojedec Erzin Marti (90')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Manojlovič Koželj Lan
       7 - Cumbo David
  46'     15 - Borštnik Vid
       4 - Čop Štefan
  46'     18 - Todorović Uroš
       5 - Sadikaj Butrint
  54'     16 - Vulič Stefan
       8 - Zupan Tevž
  54'     17 - Benet Nejc
       9 - Zupan Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan