align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 7. krog 07.10.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Džinić Alin
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  8  Šolar Jakob
  9  Noč Žiga
  10  Oblak Medej
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon (V)
  15  Černenšek Aleksej
  16  Demšar Gaber
  17  Kusterle Kim
  20  Fajan Luka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Kranjec Jan
  3  Markež Erik
  4  Huseinbašić Adis
  5  Omerdić Haris
  7  Tadić Ivano (K)
  8  Vukalić Tarik
  9  Stefanov Mark
  10  Zlatanov Aleks
  11  Adrović Evin
  18  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  2  Štros Marcel
  5  Korošec Tim
  6  Tonejc Žan
  7  Zupančič Blaž
  13  Vidic Žiga
  14  Bernjak Sven
  18  Resman Martin
  Rezervni igralci
  6  Jovanov Mark
  12  Zukić Dajan
  13  Huseinbašić Faris
  15  Struna Tilen
  20  Milaković Marko
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   1 : 0 9 - Noč Žiga (16')
   2 : 2 10 - Oblak Medej (69')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 8 - Vukalić Tarik (37')
   1 : 2 6 - Jovanov Mark (60')
   2 : 3 11 - Adrović Evin (77')
   2 : 4 6 - Jovanov Mark (82')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    4 - Sušić Tarik (36')
    10 - Oblak Medej (78')
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Huseinbašić Adis (42')
    7 - Tadić Ivano (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Zupančič Blaž
       17 - Kusterle Kim
  50'     13 - Vidic Žiga
       20 - Fajan Luka
  74'     5 - Korošec Tim
       15 - Černenšek Aleksej
  90'     18 - Resman Martin
       10 - Oblak Medej
  90'     6 - Tonejc Žan
       4 - Sušić Tarik
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Jovanov Mark
       18 - Biščević Lan
  70'     20 - Milaković Marko
       10 - Zlatanov Aleks
  86'     13 - Huseinbašić Faris
       9 - Stefanov Mark
  88'     15 - Struna Tilen
       11 - Adrović Evin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan