align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 8. krog 14.10.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Perić Luka
   1. pomočnik: Klemenčič Vid
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  6  Košir Anže
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Luznar Urh
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  14  Tošeski Tim
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  20  Stanič Žan Miloš (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Uščuplić Edin
  3  Markež Erik
  4  Huseinbašić Adis
  5  Jakupović Benjamin
  6  Omerdić Haris
  7  Tadić Ivano (K)
  8  Vukalić Tarik
  9  Adrović Evin
  10  Murić Sandin
  18  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  3  Oblak Tibor
  5  Omejc Drejc
  17  Jugović Aleksander
  21  Šifrar Adam
  25  Obolnar Filip
  Rezervni igralci
  11  Jovanov Mark
  12  Zukić Dajan
  13  Huseinbašić Faris
  15  Kranjec Jan
  16  Stefanov Mark
  19  Zlatanov Aleks
  20  Milaković Marko
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (29')
   2 : 0 8 - Keše Žak (69')
   3 : 0 7 - Mehinović Halid (85')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Uščuplić Edin (28')
    10 - Murić Sandin (65')
    4 - Huseinbašić Adis (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  72'     21 - Šifrar Adam
       15 - Ule Aleksander
  72'     5 - Omejc Drejc
       8 - Keše Žak
  72'     3 - Oblak Tibor
       11 - Bizovičar Alhassan Nayee
  73'     25 - Obolnar Filip
       14 - Tošeski Tim
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  30'     16 - Stefanov Mark
       2 - Uščuplić Edin
  46'     11 - Jovanov Mark
       18 - Biščević Lan
  46'     15 - Kranjec Jan
       5 - Jakupović Benjamin
  58'     19 - Zlatanov Aleks
       9 - Adrović Evin
  72'     20 - Milaković Marko
       10 - Murić Sandin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan