align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 9. krog 21.10.23
   TEKMA: Preddvor-Velesovo - Bohinj-Bled 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  2  Zupan Maj
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  5  Mikolič Matic
  8  Lanišek Jaka
  9  Šenk Jakob
  10  Kuhar Nejc
  12  Varek Vid (V)
  15  Fon Maj
  17  Jesenovec Jošt
  21  Platiša Ruben
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  5  Sodja Urban
  6  Rabič Vasja
  7  Zupančič Blaž
  9  Noč Žiga
  10  Oblak Medej
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon (V)
  15  Černenšek Aleksej
  16  Preželj Marcel
  Rezervni igralci
  6  Veseli Enis
  7  Andonoski Lukas
  13  Marinković Aleksej
  14  Demšar Jaš
  16  Ciperle Tilen
  18  Višić Petar
  Rezervni igralci
  2  Sitar Klemen
  8  Šolar Jakob
  13  Vidic Žiga
  14  Korošec Tim
  17  Kusterle Kim
  20  Fajan Luka
   TRENER
   Preddvor-Velesovo
   Kukavica Benjamin
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   STRELCI
   Preddvor-Velesovo
   1 : 0 21 - Platiša Ruben (4')
   2 : 0 10 - Kuhar Nejc (13')
   3 : 0 10 - Kuhar Nejc (26')
   4 : 0 9 - Šenk Jakob (49')
   5 : 0 10 - Kuhar Nejc (65')
   6 : 0 6 - Veseli Enis (76')
   Bohinj-Bled
   OPOMINJANI
   Preddvor-Velesovo
    8 - Lanišek Jaka (34')
   Bohinj-Bled
    7 - Zupančič Blaž (22')
    9 - Noč Žiga (63')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Velesovo
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  16'     7 - Andonoski Lukas
       15 - Fon Maj
  65'     13 - Marinković Aleksej
       8 - Lanišek Jaka
  73'     6 - Veseli Enis
       21 - Platiša Ruben
  73'     16 - Ciperle Tilen
       2 - Zupan Maj
  73'     18 - Višić Petar
       9 - Šenk Jakob
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Šolar Jakob
       4 - Sušić Tarik
  46'     14 - Korošec Tim
       7 - Zupančič Blaž
  58'     13 - Vidic Žiga
       10 - Oblak Medej
  58'     20 - Fajan Luka
       6 - Rabič Vasja
  64'     2 - Sitar Klemen
       15 - Černenšek Aleksej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan