align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 10. krog 26.10.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Lahajnar Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  3  Markež Erik
  4  Jakupović Benjamin
  5  Omerdić Haris
  6  Kranjec Jan
  7  Tadić Ivano (K)
  8  Vukalić Tarik
  9  Adrović Evin
  10  Murić Sandin
  15  Stefanov Mark
  19  Zlatanov Aleks
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Kveder David (K)
  3  Manojlovič Koželj Lan
  4  Mašič Drejc
  5  Čop Štefan
  6  Sadikaj Butrint
  7  Cumbo David
  8  Zupan Tevž
  9  Zupan Nik
  10  Bertoncelj Tine
  11  Mesojedec Erzin Marti
  Rezervni igralci
  11  Jovanov Mark
  12  Džinić Alin (V)
  13  Mulalić Alin
  14  Struna Tilen
  17  Milaković Marko
  18  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  12  Rekar Miha (V)
  13  Višak David
  14  Vulič Stefan
  15  Benet Nejc
  17  Wick Braden Dean
  19  Todorović Uroš
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 7 - Tadić Ivano (12') 11m
   2 : 1 9 - Adrović Evin (65')
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Zupan Nik (3')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Kranjec Jan (16')
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Biščević Lan
       5 - Omerdić Haris
  52'     11 - Jovanov Mark
       19 - Zlatanov Aleks
  75'     17 - Milaković Marko
       6 - Kranjec Jan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Wick Braden Dean
       3 - Manojlovič Koželj Lan
  46'     13 - Višak David
       10 - Bertoncelj Tine
  69'     19 - Todorović Uroš
       2 - Kveder David
  73'     15 - Benet Nejc
       11 - Mesojedec Erzin Marti
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan