align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 12. krog 30.03.24
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Preddvor-Velesovo 5 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik: Džinić Alin
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  3  Omerdić Haris
  5  Vukalić Tarik
  6  Kranjec Jan
  7  Tadić Ivano
  9  Adrović Evin
  10  Murić Sandin (K)
  11  Noč Žiga
  14  Sušić Tarik
  18  Biščević Lan
  19  Zlatanov Aleks
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  2  Zupan Maj
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  5  Andonoski Lukas
  6  Ciperle Tilen
  9  Višić Petar
  10  Kuhar Nejc
  11  Veseli Enis
  13  Marinković Aleksej
  21  Platiša Ruben
  Rezervni igralci
  12  Zukić Dajan (V)
  13  Struna Tilen
  15  Jovanov Mark
  17  Milaković Marko
  Rezervni igralci
  8  Lanišek Jaka
  15  Demšar Jaš
  20  Jenko Jošt
  22  Sukič Jakob
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Preddvor-Velesovo
   Kukavica Benjamin
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Sušić Tarik (62') 11m
   1 : 2 9 - Adrović Evin (63')
   2 : 2 9 - Adrović Evin (73')
   3 : 2 7 - Tadić Ivano (84')
   4 : 3 9 - Adrović Evin (90')
   5 : 3 9 - Adrović Evin (93')
   Preddvor-Velesovo
   0 : 1 13 - Marinković Aleksej (23')
   0 : 2 5 - Andonoski Lukas (43')
   3 : 3 21 - Platiša Ruben (89')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Murić Sandin (26')
   Preddvor-Velesovo
    2 - Zupan Maj (73')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Preddvor-Velesovo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Jovanov Mark
       6 - Kranjec Jan
  71'     17 - Milaković Marko
       19 - Zlatanov Aleks
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Demšar Jaš
       11 - Veseli Enis
  67'     22 - Sukič Jakob
       10 - Kuhar Nejc
  75'     8 - Lanišek Jaka
       3 - Uranič Rafael
  80'     20 - Jenko Jošt
       9 - Višić Petar
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan