align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: Bohinj - Bled - Eksist Žiri 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Ponjavić Marko
   1. pomočnik: Lahajnar Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj - Bled
Priimek in ime
  2  Hadžić Benjamin (K)
  3  Korošec Gašper
  4  Repinc Nace
  6  Tancar Matevž
  7  Kodeh Ožbej
  8  Žvan Ben
  10  Žvan Kristjan
  11  Ambrožič Val
  16  Muminović Adin
  17  Mujkić Amar
  21  Mencinger Miha (V)
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Košir Luka (V)
  2  Tai Pustovrh
  3  Mlinar Rozinger Filip
  4  Jurca Matic
  5  Mlinar Tomi
  8  Filipič Tadej
  9  Zavrl Urban
  10  Poljanšek Jan (K)
  11  Kavčič Jakob
  17  Novak Brin
  20  Mlinar Leon
  Rezervni igralci
  5  Mencinger Žan
  13  Habe Anže
  14  Gazibara Ian
  15  Žmuc Žan
  18  Vesek Nejc
  19  Kovačič Gal
  20  Bjelanović Aleksander
  Rezervni igralci
  7  Kosmač Maks
  13  Bogataj Ožbej
  15  Bogataj Timotej
   TRENER
   Bohinj - Bled
   Blažič Jernej
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   Bohinj - Bled
   1 : 0 8 - Žvan Ben (36')
   2 : 0 7 - Kodeh Ožbej (61')
   3 : 0 18 - Vesek Nejc (67')
   4 : 0 14 - Gazibara Ian (70')
   Eksist Žiri
   OPOMINJANI
   Bohinj - Bled
   Eksist Žiri
    5 - Mlinar Tomi (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj - Bled
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj - Bled
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Gazibara Ian
       17 - Mujkić Amar
  64'     18 - Vesek Nejc
       2 - Hadžić Benjamin
  68'     5 - Mencinger Žan
       6 - Tancar Matevž
  73'     13 - Habe Anže
       8 - Žvan Ben
  73'     20 - Bjelanović Aleksander
       21 - Mencinger Miha
  73'     19 - Kovačič Gal
       10 - Žvan Kristjan
  73'     15 - Žmuc Žan
       7 - Kodeh Ožbej
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  41'     7 - Kosmač Maks
       17 - Novak Brin
  70'     13 - Bogataj Ožbej
       9 - Zavrl Urban
  75'     15 - Bogataj Timotej
       8 - Filipič Tadej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan