align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Kuštrin Matej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark
  14  Orel Jaka
  15  Matič Blaž
  20  Heine Kristjan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Jakupović Benjamin
  5  Balagić Emin
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  9  Mulalić Alin
  10  Vukalić Tarik
  11  Stefanov Mark
  12  Pirija Gal
  13  Mehić Adin
  14  Skumavec Aleks
  Rezervni igralci
  1  Križaj Mark
  2  Vrabec Črt
  10  Križaj Jure
  13  Omejc Urh
  Rezervni igralci
  1  Redžić Lian
  2  Demec Bor
  3  Razingar Žiga
  15  Džafić Lan
  16  Košir Beno
  18  Gračnar Vid
  20  Milaković Toni
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Ajdin
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 10 - Križaj Jure (48') 11m
   2 : 2 2 - Vrabec Črt (72')
   3 : 2 5 - Volčič Peter (77')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 4 - Jakupović Benjamin (32')
   1 : 2 13 - Mehić Adin (52')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    5 - Volčič Peter (83')
   SIJ Acroni Jesenice
    1 - Redžić Lian (47')
    11 - Stefanov Mark (53')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Milaković Toni (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  16'     10 - Križaj Jure
       20 - Heine Kristjan
  48'     13 - Omejc Urh
       11 - Omerčić Tijan
  56'     2 - Vrabec Črt
       6 - Potočnik Ivan Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Redžić Lian
       12 - Pirija Gal
  41'     16 - Košir Beno
       9 - Mulalić Alin
  41'     3 - Razingar Žiga
       4 - Jakupović Benjamin
  54'     18 - Gračnar Vid
       8 - Kamšek Maj
  67'     2 - Demec Bor
       13 - Mehić Adin
  72'     20 - Milaković Toni
       5 - Balagić Emin
  72'     15 - Džafić Lan
       6 - Kujačić Julijo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan