align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka - Medvode 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jošt Nik
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Sedej Kristian (V)
  2  Grašič Brin
  3  Eržen Rupar Jaka
  4  Žeželj Luka (K)
  5  Lebar Svit
  6  Demšar Filip
  7  Bilanović Neris
  8  Cvirn Tilen
  9  Meglič Štefan
  10  Grašič Bor
  11  Omejc Enej
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Križaj Mark (V)
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis (K)
  10  Križaj Jure
  11  Omerčić Tijan
  14  Orel Jaka
  15  Matič Blaž
  Rezervni igralci
  12  Markišić Maj
  13  Babnik Anej (V)
  14  Heraković Andrej
  15  Kovačević Luka
  16  Bradeško Bine
  17  Čebašek Aleksander
  18  Simatović Bojan
  Rezervni igralci
  2  Vrabec Črt
  12  Mächtig Mark (V)
  18  Bradeško Matevž
  19  Megušar Oton
  20  Heine Kristjan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 9 - Meglič Štefan (49')
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 11 - Omerčić Tijan (55')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    17 - Čebašek Aleksander (66')
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Heraković Andrej
       3 - Eržen Rupar Jaka
  41'     15 - Kovačević Luka
       5 - Lebar Svit
  45'     16 - Bradeško Bine
       7 - Bilanović Neris
  62'     17 - Čebašek Aleksander
       8 - Cvirn Tilen
  78'     12 - Markišić Maj
       9 - Meglič Štefan
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  47'     18 - Bradeško Matevž
       10 - Križaj Jure
  55'     2 - Vrabec Črt
       9 - Kahrimanović Denis
  67'     19 - Megušar Oton
       11 - Omerčić Tijan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan