align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: Sava Kranj - Bohinj - Bled 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Korać Alija (V)
  4  Jereb Filip
  5  Stojković Sergej
  9  Mijatović Sergej
  11  Šubic Jaka
  14  Praća Aleks
  20  Bilić Luka
  36  Bašar Job
  46  Brce Aljaž (K)
  49  Nišandžić Mark
  50  Bektešević Ilan
   Bohinj - Bled
Priimek in ime
  2  Repinc Nace
  4  Korošec Gašper
  5  Ambrožič Val
  6  Tancar Matevž
  7  Kodeh Ožbej
  8  Žvan Ben
  9  Hadžić Benjamin (K)
  10  Žvan Kristjan
  12  Bjelanović Aleksander (V)
  16  Muminović Adin
  19  Loaiza Sikošek Alejandro
  Rezervni igralci
  13  Stare Tine
  15  Nišandžić Nik
  42  Plevnik Aljaž
  Rezervni igralci
  1  Mencinger Miha (V)
  11  Kranjc France Dan
  13  Mušič Alex
  14  Žmuc Žan
  15  Eržen Patrik Taj
  17  Mujkić Amar
  18  Vesek Nejc
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Bohinj - Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Sava Kranj
   Bohinj - Bled
   0 : 1 6 - Tancar Matevž (25')
   0 : 2 7 - Kodeh Ožbej (40')
   0 : 3 7 - Kodeh Ožbej (51')
   0 : 4 17 - Mujkić Amar (61')
   0 : 5 18 - Vesek Nejc (68')
   0 : 6 17 - Mujkić Amar (69')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    50 - Bektešević Ilan (10')
   Bohinj - Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Bohinj - Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     42 - Plevnik Aljaž
       14 - Praća Aleks
  56'     13 - Stare Tine
       36 - Bašar Job
   Bohinj - Bled
  Minuta  Igralec
  51'     17 - Mujkić Amar
       5 - Ambrožič Val
  56'     18 - Vesek Nejc
       8 - Žvan Ben
  66'     1 - Mencinger Miha
       12 - Bjelanović Aleksander
  66'     14 - Žmuc Žan
       4 - Korošec Gašper
  66'     11 - Kranjc France Dan
       6 - Tancar Matevž
  72'     15 - Eržen Patrik Taj
       7 - Kodeh Ožbej
  72'     13 - Mušič Alex
       9 - Hadžić Benjamin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan