align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 4. krog 24.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Eksist Žiri 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Fadul Abdalla Idris
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Križaj Mark (V)
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  10  Križaj Jure (K)
  11  Omerčić Tijan
  14  Orel Jaka
  18  Bradeško Matevž
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  2  Tai Pustovrh
  3  Mlinar Rozinger Filip
  4  Jurca Matic
  5  Mlinar Tomi
  8  Filipič Tadej
  9  Zavrl Urban
  10  Poljanšek Jan
  11  Novak Brin
  12  Bogataj Toni
  17  Mlinar Leon
  19  Kavčič Jakob
  Rezervni igralci
  2  Vrabec Črt
  19  Megušar Oton
  Rezervni igralci
  6  Bizjak Tjan
  7  Kosmač Maks
  13  Bogataj Ožbej
  15  Bogataj Timotej
  16  Berzelak Oskar
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 9 - Kahrimanović Denis (20')
   2 : 1 2 - Vrabec Črt (73')
   3 : 1 7 - Bikar Kern Matic (75')
   Eksist Žiri
   1 : 1 10 - Poljanšek Jan (36')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  53'     2 - Vrabec Črt
       11 - Omerčić Tijan
  58'     19 - Megušar Oton
       14 - Orel Jaka
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Bizjak Tjan
       19 - Kavčič Jakob
  64'     7 - Kosmač Maks
       11 - Novak Brin
  72'     16 - Berzelak Oskar
       9 - Zavrl Urban
  77'     13 - Bogataj Ožbej
       8 - Filipič Tadej
  80'     15 - Bogataj Timotej
       2 - Tai Pustovrh
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan