align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 5. krog 27.09.23
   TEKMA: Eksist Žiri - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Košir Luka (V)
  2  Tai Pustovrh
  3  Mlinar Rozinger Filip
  4  Jurca Matic
  5  Mlinar Tomi (K)
  6  Peternelj Ian
  8  Filipič Tadej
  9  Zavrl Urban
  11  Kavčič Jakob
  14  Novak Brin
  17  Mlinar Leon
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Demec Bor
  3  Razingar Žiga
  5  Balagić Emin
  9  Mehić Adin
  10  Vukalić Tarik (K)
  12  Pirija Gal (V)
  13  Džafić Lan
  16  Kejžar Ažbe
  17  Košir Beno
  19  Petrović Kristjan
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  7  Kosmač Maks
  13  Bogataj Ožbej
  15  Bogataj Timotej
  16  Bizjak Tjan
  Rezervni igralci
  4  Redžić Lian
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  11  Skumavec Aleks
  14  Kamšek Maj
   TRENER
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Ajdin
   STRELCI
   Eksist Žiri
   1 : 0 8 - Filipič Tadej (18')
   2 : 1 9 - Zavrl Urban (41')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 10 - Vukalić Tarik (24')
   2 : 2 16 - Kejžar Ažbe (65')
   OPOMINJANI
   Eksist Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Demec Bor (25')
    4 - Redžić Lian (49')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Eksist Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Bizjak Tjan
       6 - Peternelj Ian
  65'     7 - Kosmač Maks
       14 - Novak Brin
  82'     13 - Bogataj Ožbej
       8 - Filipič Tadej
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     4 - Redžić Lian
       19 - Petrović Kristjan
  51'     14 - Kamšek Maj
       2 - Demec Bor
  51'     6 - Kujačić Julijo
       20 - Milaković Toni
  51'     11 - Skumavec Aleks
       9 - Mehić Adin
  51'     7 - Jovanov Mark
       17 - Košir Beno
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan