align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 7. krog 08.10.23
   TEKMA: Bohinj - Bled - SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj - Bled
Priimek in ime
  2  Repinc Nace
  4  Muminović Adin
  5  Korošec Gašper
  6  Tancar Matevž
  7  Kodeh Ožbej
  8  Žvan Ben
  9  Hadžić Benjamin (K)
  10  Žvan Kristjan
  11  Ambrožič Val
  17  Mujkić Amar
  21  Mencinger Miha (V)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Demec Bor
  3  Razingar Žiga
  5  Balagić Emin
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  9  Mulalić Alin
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Stefanov Mark
  12  Pirija Gal (V)
  13  Noč Anže
  Rezervni igralci
  3  Loaiza Sikošek Alejandro
  13  Habe Anže
  14  Gazibara Ian
  15  Ogrin Žanej
  16  Žmuc Žan
  20  Bjelanović Aleksander (V)
  28  Plemelj Jakob
  Rezervni igralci
  4  Redžić Lian
  15  Džafić Lan
  16  Kejžar Ažbe
  17  Gračnar Vid
  18  Petrović Kristjan
  19  Mehić Adin
  20  Milaković Toni
   TRENER
   Bohinj - Bled
   Medić Denis
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Ajdin
   STRELCI
   Bohinj - Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 9 - Mulalić Alin (20')
   0 : 2 10 - Vukalić Tarik (65')
   0 : 3 7 - Jovanov Mark (79')
   OPOMINJANI
   Bohinj - Bled
    2 - Repinc Nace (26')
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Demec Bor (33')
    7 - Jovanov Mark (49')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj - Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj - Bled
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Gazibara Ian
       8 - Žvan Ben
  70'     13 - Habe Anže
       6 - Tancar Matevž
  75'     16 - Žmuc Žan
       4 - Muminović Adin
  75'     15 - Ogrin Žanej
       11 - Ambrožič Val
  75'     3 - Loaiza Sikošek Alejandro
       2 - Repinc Nace
  75'     28 - Plemelj Jakob
       17 - Mujkić Amar
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  51'     16 - Kejžar Ažbe
       2 - Demec Bor
  73'     17 - Gračnar Vid
       9 - Mulalić Alin
  73'     19 - Mehić Adin
       3 - Razingar Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan