align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 10. krog 05.11.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Zarica Kranj 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Salihović Leon
   1. pomočnik: Sedej Tian Mai
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  3  Grgić Luka
  5  Volčič Peter
  6  Potočnik Ivan Jakob
  7  Bikar Kern Matic
  8  Jezeršek Lovro
  9  Kahrimanović Denis
  10  Križaj Jure (K)
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  14  Orel Jaka
  19  Megušar Oton
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Sedej Kristian (V)
  2  Grašič Brin
  3  Heraković Andrej
  6  Žeželj Luka (K)
  8  Grašič Bor
  9  Bradeško Bine
  11  Hafner Val
  15  Demšar Filip
  18  Bilanović Neris
  19  Meglič Ambrož
  22  Cvirn Tilen
  Rezervni igralci
  1  Križaj Mark
  2  Vrabec Črt
  17  Ćorić Ian
  18  Bradeško Matevž
  20  Heine Kristjan
  Rezervni igralci
  12  Babnik Anej
  14  Oblak Patrik
  17  Eržen Rupar Jaka
  20  Kovačević Luka
  21  Čebašek Aleksander
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Pokorn Jalen
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 10 - Križaj Jure (35')
   2 : 0 9 - Kahrimanović Denis (38')
   3 : 0 9 - Kahrimanović Denis (47')
   4 : 0 5 - Volčič Peter (60')
   5 : 0 17 - Ćorić Ian (65')
   6 : 0 17 - Ćorić Ian (68')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     1 - Križaj Mark
       12 - Mächtig Mark
  53'     18 - Bradeško Matevž
       19 - Megušar Oton
  54'     2 - Vrabec Črt
       9 - Kahrimanović Denis
  57'     17 - Ćorić Ian
       14 - Orel Jaka
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     12 - Babnik Anej
       1 - Sedej Kristian
  57'     11 - Hafner Val
       19 - Meglič Ambrož
  66'     21 - Čebašek Aleksander
       8 - Grašič Bor
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan