align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 12. krog 01.04.24
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Eksist Žiri 8 : 4 (6 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  3  Razingar Žiga
  4  Milaković Toni
  5  Balagić Emin
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  9  Mulalić Alin
  10  Vukalić Tarik (K)
  14  Skumavec Aleks
  16  Muminović Adin
  17  Mehić Adin
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Košir Luka (V)
  2  Tai Pustovrh
  3  Mlinar Rozinger Filip
  4  Jurca Matic
  5  Mlinar Tomi
  6  Koprivc Maj
  8  Filipič Tadej
  9  Zavrl Urban
  10  Poljanšek Jan (K)
  17  Mlinar Leon
  20  Gaber Aljaž
  Rezervni igralci
  2  Kejžar Ažbe
  6  Kujačić Julijo
  11  Stefanov Mark
  12  Redžić Lian
  13  Noč Anže
  Rezervni igralci
  7  Kosmač Maks
  11  Kavčič Jakob
  14  Novak Brin
  15  Bogataj Timotej
  16  Bizjak Tjan
  18  Peternelj Ian
  19  Nedev Teo
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Ajdin
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 8 - Kamšek Maj (19') 11m
   2 : 2 7 - Jovanov Mark (25')
   3 : 2 7 - Jovanov Mark (30')
   4 : 2 10 - Vukalić Tarik (31')
   5 : 2 8 - Kamšek Maj (34')
   6 : 2 9 - Mulalić Alin (39')
   7 : 3 10 - Vukalić Tarik (63')
   8 : 4 10 - Vukalić Tarik (75')
   Eksist Žiri
   0 : 1 10 - Poljanšek Jan (18')
   1 : 2 8 - Filipič Tadej (22')
   6 : 3 6 - Koprivc Maj (41')
   7 : 4 10 - Poljanšek Jan (72')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Kamšek Maj (21')
    13 - Noč Anže (48')
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Kujačić Julijo
       7 - Jovanov Mark
  41'     11 - Stefanov Mark
       17 - Mehić Adin
  41'     13 - Noč Anže
       4 - Milaković Toni
  41'     2 - Kejžar Ažbe
       14 - Skumavec Aleks
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Kavčič Jakob
       20 - Gaber Aljaž
  54'     18 - Peternelj Ian
       17 - Mlinar Leon
  72'     16 - Bizjak Tjan
       3 - Mlinar Rozinger Filip
  72'     7 - Kosmač Maks
       9 - Zavrl Urban
  72'     14 - Novak Brin
       2 - Tai Pustovrh
  78'     19 - Nedev Teo
       5 - Mlinar Tomi
  78'     15 - Bogataj Timotej
       8 - Filipič Tadej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan