align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - modra skupina
  Zapisnik: 12. krog 01.04.24
   TEKMA: Triglav Kranj - Bohinj - Bled 2 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Džinić Alin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Bizjak Gal (V)
  2  Radošević Nikolaj
  4  Pauković Bojan
  5  Martić Luka
  6  Kranjc Nik (K)
  7  Poljak Patrik
  8  Radošević Aleksij
  10  Oblak Nejc
  11  Veseli Adis
  13  Pajalić Ellian
  17  Jovanov Leon
   Bohinj - Bled
Priimek in ime
  2  Repinc Nace
  4  Korošec Gašper
  6  Tancar Matevž
  7  Kodeh Ožbej
  8  Žvan Ben
  9  Hadžić Benjamin (K)
  10  Žvan Kristjan
  11  Ambrožič Val
  16  Habe Anže
  17  Mujkić Amar
  21  Bjelanović Aleksander (V)
  Rezervni igralci
  9  Kazić Alan
  12  Slak Jaka Mark
  14  Muminović Din
  15  Ivančič Gaber
  16  Dašić Ilija
  18  Matić Maksim
  Rezervni igralci
  3  Ogrin Žanej
  5  Mihelčič Maks
  14  Kovačič Erik
  18  Kovačič Gal
  28  Šimon Grandales Diego Alejandro
   TRENER
   Triglav Kranj
   Smolović Nikola
   Bohinj - Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 0 11 - Veseli Adis (15')
   2 : 4 4 - Pauković Bojan (80')
   Bohinj - Bled
   1 : 1 7 - Kodeh Ožbej (20')
   1 : 2 7 - Kodeh Ožbej (37')
   1 : 3 9 - Hadžić Benjamin (41')
   1 : 4 9 - Hadžić Benjamin (47')
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
    7 - Poljak Patrik (50')
   Bohinj - Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   Bohinj - Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  11'     14 - Muminović Din
       13 - Pajalić Ellian
  30'     9 - Kazić Alan
       11 - Veseli Adis
  41'     12 - Slak Jaka Mark
       1 - Bizjak Gal
  41'     15 - Ivančič Gaber
       10 - Oblak Nejc
  59'     16 - Dašić Ilija
       5 - Martić Luka
   Bohinj - Bled
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Ogrin Žanej
       16 - Habe Anže
  68'     28 - Šimon Grandales Diego Alejandro
       7 - Kodeh Ožbej
  72'     18 - Kovačič Gal
       9 - Hadžić Benjamin
  75'     14 - Kovačič Erik
       17 - Mujkić Amar
  78'     5 - Mihelčič Maks
       10 - Žvan Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan