align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 1. krog 06.09.23
   TEKMA: Velesovo - Šenčur U14 - Škofja Loka - Medvode U14 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Nikolovski Mirche
   1. pomočnik: Beton Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo - Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Traven Žan (V)
  2  Kosec Gaj
  4  Pogačar Tadej
  8  Naglič Nejc
  10  Sotlar Nace
  11  Ropret Rok (K)
  18  Tavčar Svit
  19  Arsovski Aleksej
  20  Kurtović Dženan
  22  Uranič Urh
  28  Burgar Nik
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  2  Jugović Gabriel
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  6  Zupan Žak
  7  Pernek Luka
  8  Porenta Urban
  9  Heine Julijan
  10  Oblak Urban (K)
  12  Bektašević Tijan (V)
  17  Kantarevič Anel
  Rezervni igralci
  7  Tatić Aleks
  9  Crijevič Kranjec Sergej
  12  Manes Tilen
  13  Kern Maks
  14  Vrtač Rok
  30  Mohorič Lan
  Rezervni igralci
  13  Kankel Kular Tim
  14  Kozmelj Sebastjan
  15  Pustoslemšek Finn
  16  Dolinar Andraž
  18  Podlogar Jon
   TRENER
   Velesovo - Šenčur U14
   Družinec Domen
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   STRELCI
   Velesovo - Šenčur U14
   1 : 0 28 - Burgar Nik (21')
   Škofja Loka - Medvode U14
   1 : 1 7 - Pernek Luka (39')
   1 : 2 16 - Dolinar Andraž (56')
   OPOMINJANI
   Velesovo - Šenčur U14
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Velesovo - Šenčur U14
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Velesovo - Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  31'     9 - Crijevič Kranjec Sergej
       28 - Burgar Nik
  52'     14 - Vrtač Rok
       20 - Kurtović Dženan
  52'     7 - Tatić Aleks
       18 - Tavčar Svit
  70'     30 - Mohorič Lan
       11 - Ropret Rok
  70'     13 - Kern Maks
       2 - Kosec Gaj
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  32'     15 - Pustoslemšek Finn
       5 - Bizjak Maj Robert
  45'     16 - Dolinar Andraž
       17 - Kantarevič Anel
  45'     14 - Kozmelj Sebastjan
       2 - Jugović Gabriel
  59'     18 - Podlogar Jon
       6 - Zupan Žak
  77'     13 - Kankel Kular Tim
       7 - Pernek Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan