align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Velesovo - Šenčur U14 2 : 6 (2 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Antolič Jean
   1. pomočnik: Bavrlić Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  2  Ambrožič Nejc
  3  Alilov Alin
  4  Makić Arslan (K)
  5  Jereb Bastian
  8  Kejžar Anže
  9  Kukić Ensar
  10  Petrov Uroš
  12  Torkar Šifrer Jaša (V)
  14  Latić Suarim
  15  Adjen Skenderović
  20  Bajrić Bilal
   Velesovo - Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Traven Žan (V)
  2  Kosec Gaj
  4  Pogačar Tadej
  7  Tatić Aleks
  8  Naglič Nejc (K)
  10  Sotlar Nace
  11  Ropret Rok
  14  Vrtač Rok
  18  Tavčar Svit
  19  Arsovski Aleksej
  22  Uranič Urh
  Rezervni igralci
  1  Drobič Rok (V)
  7  Bajraktarević Adnan
  11  Basara Uroš
  13  Rikanović David
  16  Bajrić Ahmed
  19  Topić Emel
  Rezervni igralci
  9  Crijevič Kranjec Sergej
  12  Manes Tilen (V)
  13  Kern Maks
  15  Bravhar Taj
  26  Brezar Mark
  30  Mohorič Lan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Zrnić Žarko
   Velesovo - Šenčur U14
   Družinec Domen
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 2 8 - Kejžar Anže (29')
   2 : 2 8 - Kejžar Anže (42')
   Velesovo - Šenčur U14
   0 : 1 22 - Uranič Urh (6')
   0 : 2 8 - Naglič Nejc (22')
   2 : 3 10 - Sotlar Nace (43')
   2 : 4 11 - Ropret Rok (49') 11m
   2 : 5 30 - Mohorič Lan (63')
   2 : 6 22 - Uranič Urh (68')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
    14 - Latić Suarim (46')
   Velesovo - Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Velesovo - Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  47'     19 - Topić Emel
       3 - Alilov Alin
  53'     11 - Basara Uroš
       20 - Bajrić Bilal
  60'     13 - Rikanović David
       10 - Petrov Uroš
  68'     16 - Bajrić Ahmed
       15 - Adjen Skenderović
  73'     7 - Bajraktarević Adnan
       8 - Kejžar Anže
  73'     1 - Drobič Rok
       12 - Torkar Šifrer Jaša
   Velesovo - Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  54'     9 - Crijevič Kranjec Sergej
       18 - Tavčar Svit
  54'     30 - Mohorič Lan
       14 - Vrtač Rok
  70'     26 - Brezar Mark
       7 - Tatić Aleks
  70'     12 - Manes Tilen
       1 - Traven Žan
  70'     13 - Kern Maks
       2 - Kosec Gaj
  70'     15 - Bravhar Taj
       11 - Ropret Rok
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan