align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 4. krog 24.09.23
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka - Medvode U14 0 : 8 (0 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Božnar Nejc
   1. pomočnik: Logar Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  2  Jelenc Staš
  3  Čufar Enej
  4  Fejfar Žan
  5  Pintar Tine
  6  Egart Nejc
  7  Egart Tilen (K)
  8  Murn Uroš
  9  Jugović Marino
  10  Pintar Matic
  11  Egart Vid
  12  Demšar Žan (V)
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  2  Jugović Gabriel
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  7  Pernek Luka
  8  Porenta Urban (K)
  12  Bektašević Tijan (V)
  14  Kozmelj Sebastjan
  15  Pustoslemšek Finn
  17  Kantarevič Anel
  20  Zupan Žak
  Rezervni igralci
  13  Habjan Jakob
  14  Eržen Nejc
  15  Gatej Anej
  16  Čufar David
  Rezervni igralci
  11  Pipp Maks
  16  Dolinar Andraž
  18  Podlogar Jon
  19  Horvat Žan
   TRENER
   Niko Železniki
   Čufar Jani
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   STRELCI
   Niko Železniki
   Škofja Loka - Medvode U14
   0 : 1 20 - Zupan Žak (20')
   0 : 2 14 - Kozmelj Sebastjan (33')
   0 : 3 15 - Pustoslemšek Finn (45')
   0 : 4 16 - Dolinar Andraž (48')
   0 : 5 16 - Dolinar Andraž (64')
   0 : 6 16 - Dolinar Andraž (69')
   0 : 7 11 - Pipp Maks (76')
   0 : 8 18 - Podlogar Jon (79')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Eržen Nejc
       9 - Jugović Marino
  65'     13 - Habjan Jakob
       5 - Pintar Tine
  72'     15 - Gatej Anej
       10 - Pintar Matic
  77'     16 - Čufar David
       11 - Egart Vid
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Dolinar Andraž
       2 - Jugović Gabriel
  55'     18 - Podlogar Jon
       17 - Kantarevič Anel
  55'     19 - Horvat Žan
       15 - Pustoslemšek Finn
  65'     11 - Pipp Maks
       14 - Kozmelj Sebastjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan