align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 5. krog 27.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U14 - Preddvor - Šenčur 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Strnad Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  1  Bektašević Tijan (V)
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  7  Pernek Luka
  8  Porenta Urban (K)
  9  Heine Julijan
  14  Kozmelj Sebastjan
  16  Dolinar Andraž
  17  Kantarevič Anel
  18  Podlogar Jon
   Preddvor - Šenčur
Priimek in ime
  2  Ažman Jon
  4  Ergaver Tilen
  6  Sukič Jakob (K)
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Todorović Leon
  11  Kermelj Val
  12  Pristov Rok (V)
  13  Jenko Jošt
  14  Repič Drejc
  15  Perović Marko
  21  Bobnar Voranc
  Rezervni igralci
  11  Pipp Maks
  15  Pustoslemšek Finn
  19  Horvat Žan
  20  Zupan Žak
  Rezervni igralci
  8  Godnič Aljaž
  16  Bojc Šilc Tilen
  20  Krč Jan
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   Preddvor - Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U14
   1 : 0 16 - Dolinar Andraž (13')
   Preddvor - Šenčur
   1 : 1 10 - Todorović Leon (15')
   1 : 2 15 - Perović Marko (30')
   1 : 3 6 - Sukič Jakob (34')
   1 : 4 9 - Zaplotnik Nejc (69')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U14
   Preddvor - Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U14
   Preddvor - Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Pipp Maks
       18 - Podlogar Jon
  41'     20 - Zupan Žak
       17 - Kantarevič Anel
  54'     19 - Horvat Žan
       16 - Dolinar Andraž
  73'     15 - Pustoslemšek Finn
       5 - Bizjak Maj Robert
   Preddvor - Šenčur
  Minuta  Igralec
  70'     8 - Godnič Aljaž
       11 - Kermelj Val
  70'     20 - Krč Jan
       21 - Bobnar Voranc
  70'     16 - Bojc Šilc Tilen
       9 - Zaplotnik Nejc
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan