align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 7. krog 08.10.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Britof 2 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Ponjavić Marko
   1. pomočnik: Džinić Alin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Torkar Šifrer Jaša (V)
  3  Ambrožič Nejc
  4  Jereb Bastian
  7  Omerdić Samed (K)
  9  Basara Uroš
  10  Petrov Uroš
  11  Kukić Ensar
  14  Latić Suarim
  15  Adjen Skenderović
  19  Dikoski Asmir
  20  Bajrić Bilal
   Britof
Priimek in ime
  0  Sokolovski Petar
  1  Aljančič David (V)
  2  Božek Luka
  7  Peternelj Aleks
  9  Zogaj Leon
  11  Križaj Juš (K)
  12  Zena Bjordi
  14  Novak Nace
  19  Pavlovič Žan
  25  Hajdar Anann
  33  Kolenovic Emir
  Rezervni igralci
  2  Čož Aljaž
  6  Makić Arslan
  8  Mitrić Dorijan
  12  Drobič Rok (V)
  17  Vavtar David Benjamin
  Rezervni igralci
  10  Dobovšek Gal
  13  Gačić Patrik
  18  Kveder Lovro
  20  Jevtimijević Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Zrnić Žarko
   Britof
   Tirovič Drago
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 1 19 - Dikoski Asmir (35')
   2 : 2 6 - Makić Arslan (56')
   Britof
   0 : 1 2 - Božek Luka (19')
   1 : 2 11 - Križaj Juš (38')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Britof
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Britof
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  44'     6 - Makić Arslan
       9 - Basara Uroš
  57'     2 - Čož Aljaž
       3 - Ambrožič Nejc
  63'     8 - Mitrić Dorijan
       19 - Dikoski Asmir
  67'     17 - Vavtar David Benjamin
       4 - Jereb Bastian
   Britof
  Minuta  Igralec
  49'     18 - Kveder Lovro
       19 - Pavlovič Žan
  57'     10 - Dobovšek Gal
       2 - Božek Luka
  57'     13 - Gačić Patrik
       25 - Hajdar Anann
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan