align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 7. krog 08.10.23
   TEKMA: Niko Železniki - Preddvor - Šenčur 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Logar Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Demšar Žan (V)
  2  Jelenc Staš
  3  Čufar Enej
  4  Fejfar Žan
  5  Pintar Tine
  6  Egart Nejc
  7  Proj Aljaž (K)
  8  Murn Uroš
  9  Egart Tilen
  10  Tušek Edo
  11  Pintar Matic
   Preddvor - Šenčur
Priimek in ime
  1  Pristov Rok (V)
  2  Ažman Jon
  4  Ergaver Tilen
  6  Sukič Jakob (K)
  7  Dežan Maks
  9  Zaplotnik Nejc
  11  Kermelj Val
  13  Jenko Jošt
  14  Repič Drejc
  15  Perović Marko
  21  Bobnar Voranc
  Rezervni igralci
  13  Eržen Nejc
  14  Habjan Jakob
  15  Jugović Marino
  16  Egart Vid
  17  Zajec Berce Tilen
  Rezervni igralci
  8  Godnič Aljaž
  10  Todorović Leon
  18  Pipan Žiga
  19  Todorović Loris
  20  Krč Jan
   TRENER
   Niko Železniki
   Čufar Jani
   Preddvor - Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 2 7 - Proj Aljaž (62')
   2 : 2 15 - Jugović Marino (82')
   Preddvor - Šenčur
   0 : 1 9 - Zaplotnik Nejc (9')
   0 : 2 15 - Perović Marko (26')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    10 - Tušek Edo (77')
   Preddvor - Šenčur
    19 - Todorović Loris (67')
    7 - Dežan Maks (77')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Preddvor - Šenčur
    15 - Perović Marko (73')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Jugović Marino
       9 - Egart Tilen
  61'     16 - Egart Vid
       11 - Pintar Matic
   Preddvor - Šenčur
  Minuta  Igralec
  50'     10 - Todorović Leon
       9 - Zaplotnik Nejc
  50'     19 - Todorović Loris
       2 - Ažman Jon
  59'     8 - Godnič Aljaž
       21 - Bobnar Voranc
  59'     20 - Krč Jan
       11 - Kermelj Val
  59'     18 - Pipan Žiga
       13 - Jenko Jošt
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan