align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 8. krog 15.10.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U14 - Velesovo - Šenčur U14 1 : 5 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 33
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Pleša Klara
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  7  Pernek Luka
  8  Porenta Urban (K)
  9  Heine Julijan
  12  Bektašević Tijan (V)
  14  Kozmelj Sebastjan
  16  Dolinar Andraž
  17  Kantarevič Anel
  20  Zupan Žak
   Velesovo - Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Traven Žan (V)
  6  Uranič Urh
  7  Tatić Aleks
  8  Naglič Nejc (K)
  9  Crijevič Kranjec Sergej
  10  Sotlar Nace
  11  Ropret Rok
  14  Vrtač Rok
  18  Tavčar Svit
  19  Arsovski Aleksej
  21  Burgar Nik
  Rezervni igralci
  1  Jurjevčič Tjuš (V)
  13  Mavsar Žan Luka
  15  Pustoslemšek Finn
  18  Podlogar Jon
  19  Pipp Maks
  Rezervni igralci
  12  Manes Tilen (V)
  13  Kern Maks
  15  Bravhar Taj
  16  Brezar Mark
  20  Mohorič Lan
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   Velesovo - Šenčur U14
   Družinec Domen
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U14
   1 : 1 20 - Zupan Žak (32') 11m
   Velesovo - Šenčur U14
   0 : 1 21 - Burgar Nik (28')
   1 : 2 11 - Ropret Rok (49')
   1 : 3 21 - Burgar Nik (60')
   1 : 4 10 - Sotlar Nace (62')
   1 : 5 10 - Sotlar Nace (74')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U14
   Velesovo - Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U14
   Velesovo - Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Jurjevčič Tjuš
       12 - Bektašević Tijan
  51'     18 - Podlogar Jon
       17 - Kantarevič Anel
  65'     15 - Pustoslemšek Finn
       5 - Bizjak Maj Robert
  73'     13 - Mavsar Žan Luka
       14 - Kozmelj Sebastjan
  73'     19 - Pipp Maks
       16 - Dolinar Andraž
   Velesovo - Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Mohorič Lan
       9 - Crijevič Kranjec Sergej
  65'     13 - Kern Maks
       14 - Vrtač Rok
  68'     12 - Manes Tilen
       1 - Traven Žan
  68'     15 - Bravhar Taj
       19 - Arsovski Aleksej
  68'     16 - Brezar Mark
       21 - Burgar Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan