align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 9. krog 22.10.23
   TEKMA: Britof - Preddvor - Šenčur 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 55
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  0  Sokolovski Pavle
  1  Aljančič David (V)
  7  Peternelj Aleks
  11  Križaj Juš (K)
  12  Zena Bjordi
  15  Zogaj Leon
  16  Feratović Tarik
  17  Kralj Druškovič Žiga
  19  Pavlovič Žan
  25  Hajdar Anann
  33  Kolenovic Emir
   Preddvor - Šenčur
Priimek in ime
  1  Pristov Rok (V)
  2  Ažman Jon
  4  Ergaver Tilen
  6  Sukič Jakob (K)
  7  Dežan Maks
  10  Todorović Leon
  11  Kermelj Val
  13  Jenko Jošt
  14  Repič Drejc
  15  Perović Marko
  21  Bobnar Voranc
  Rezervni igralci
  2  Božek Luka
  10  Dobovšek Gal
  13  Gačić Patrik
  18  Kveder Lovro
  20  Jevtimijević Luka
  Rezervni igralci
  8  Godnič Aljaž
  9  Zaplotnik Nejc
  16  Bojc Šilc Tilen
  18  Pipan Žiga
  19  Todorović Loris
  20  Vargazon David
   TRENER
   Britof
   Križaj Peter
   Preddvor - Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Britof
   Preddvor - Šenčur
   0 : 1 15 - Perović Marko (33')
   0 : 2 10 - Todorović Leon (65')
   OPOMINJANI
   Britof
    0 - Sokolovski Pavle (38')
    16 - Feratović Tarik (67')
   Preddvor - Šenčur
    14 - Repič Drejc (30')
    15 - Perović Marko (59')
    4 - Ergaver Tilen (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Britof
   Preddvor - Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Božek Luka
       19 - Pavlovič Žan
  43'     13 - Gačić Patrik
       25 - Hajdar Anann
  51'     18 - Kveder Lovro
       11 - Križaj Juš
  65'     20 - Jevtimijević Luka
       33 - Kolenovic Emir
  65'     10 - Dobovšek Gal
       17 - Kralj Druškovič Žiga
   Preddvor - Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Zaplotnik Nejc
       7 - Dežan Maks
  60'     18 - Pipan Žiga
       2 - Ažman Jon
  60'     19 - Todorović Loris
       11 - Kermelj Val
  70'     16 - Bojc Šilc Tilen
       10 - Todorović Leon
  70'     8 - Godnič Aljaž
       21 - Bobnar Voranc
  80'     20 - Vargazon David
       18 - Pipan Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan