align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 10. krog 05.11.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Škofja Loka - Medvode U14 3 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Strnad Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Torkar Šifrer Jaša (V)
  4  Čož Aljaž
  7  Makić Arslan
  8  Rikanović David
  9  Basara Uroš
  11  Kukić Ensar
  13  Vukeljić Uroš
  14  Latić Suarim
  15  Adjen Skenderović (K)
  19  Dikoski Asmir
  20  Bajrić Bilal
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  6  Zupan Žak
  7  Pernek Luka
  8  Porenta Urban (K)
  12  Bektašević Tijan (V)
  14  Kozmelj Sebastjan
  15  Pustoslemšek Finn
  16  Dolinar Andraž
  17  Kantarevič Anel
  Rezervni igralci
  5  Ristov Antonio
  12  Drobič Rok (V)
  16  Alilov Alin
  17  Vavtar David Benjamin
  Rezervni igralci
  1  Jurjevčič Tjuš (V)
  2  Heine Julijan
  10  Horvat Žan
  13  Pipp Maks
  18  Podlogar Jon
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Zrnić Žarko
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 0 9 - Basara Uroš (12')
   2 : 1 14 - Latić Suarim (31')
   3 : 1 14 - Latić Suarim (43')
   Škofja Loka - Medvode U14
   1 : 1 8 - Porenta Urban (30')
   3 : 2 17 - Kantarevič Anel (51')
   3 : 3 16 - Dolinar Andraž (58')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  48'     5 - Ristov Antonio
       9 - Basara Uroš
  60'     17 - Vavtar David Benjamin
       13 - Vukeljić Uroš
  72'     16 - Alilov Alin
       14 - Latić Suarim
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  50'     1 - Jurjevčič Tjuš
       12 - Bektašević Tijan
  65'     18 - Podlogar Jon
       5 - Bizjak Maj Robert
  65'     2 - Heine Julijan
       7 - Pernek Luka
  70'     10 - Horvat Žan
       15 - Pustoslemšek Finn
  75'     13 - Pipp Maks
       17 - Kantarevič Anel
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan