align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 10. krog 08.11.23
   TEKMA: Niko Železniki - Velesovo - Šenčur U14 1 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Logar Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Demšar Žan (V)
  2  Jelenc Staš
  3  Jugović Marino
  4  Fejfar Žan
  5  Zajec Berce Tilen
  6  Egart Vid
  7  Proj Aljaž (K)
  8  Murn Uroš
  9  Egart Tilen
  10  Tušek Edo
  11  Čufar Enej
   Velesovo - Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Traven Žan (V)
  2  Kosec Gaj
  4  Pogačar Tadej
  8  Naglič Nejc (K)
  10  Sotlar Nace
  11  Ropret Rok
  18  Tavčar Svit
  19  Arsovski Aleksej
  20  Kurtović Dženan
  22  Uranič Urh
  28  Burgar Nik
  Rezervni igralci
  13  Gatej Anej
  14  Česen Enej
  15  Mesec Jaka
  16  Egart Nejc
  17  Eržen Nejc
  Rezervni igralci
  7  Tatić Aleks
  9  Crijevič Kranjec Sergej
  12  Manes Tilen (V)
  15  Bravhar Taj
  26  Brezar Mark
   TRENER
   Niko Železniki
   Čufar Jani
   Velesovo - Šenčur U14
   Družinec Domen
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 4 6 - Egart Vid (50')
   Velesovo - Šenčur U14
   0 : 1 11 - Ropret Rok (4')
   0 : 2 10 - Sotlar Nace (11')
   0 : 3 11 - Ropret Rok (32') 11m
   0 : 4 28 - Burgar Nik (43')
   1 : 5 10 - Sotlar Nace (55')
   1 : 6 18 - Tavčar Svit (70')
   1 : 7 22 - Uranič Urh (72')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    4 - Fejfar Žan (72')
   Velesovo - Šenčur U14
    10 - Sotlar Nace (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Velesovo - Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Egart Nejc
       5 - Zajec Berce Tilen
  63'     14 - Česen Enej
       10 - Tušek Edo
  63'     15 - Mesec Jaka
       3 - Jugović Marino
  71'     17 - Eržen Nejc
       9 - Egart Tilen
  71'     13 - Gatej Anej
       2 - Jelenc Staš
   Velesovo - Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  49'     7 - Tatić Aleks
       2 - Kosec Gaj
  49'     9 - Crijevič Kranjec Sergej
       20 - Kurtović Dženan
  61'     12 - Manes Tilen
       1 - Traven Žan
  61'     15 - Bravhar Taj
       11 - Ropret Rok
  61'     26 - Brezar Mark
       19 - Arsovski Aleksej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan