align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 11. krog 12.11.23
   TEKMA: Velesovo - Šenčur U14 - Preddvor - Šenčur 5 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Pleša Klara
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo - Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Traven Žan (V)
  2  Kosec Gaj
  4  Pogačar Tadej
  8  Naglič Nejc (K)
  10  Sotlar Nace
  11  Ropret Rok
  18  Tavčar Svit
  19  Arsovski Aleksej
  20  Kurtović Dženan
  22  Uranič Urh
  28  Burgar Nik
   Preddvor - Šenčur
Priimek in ime
  1  Pristov Rok (V)
  4  Jenko Jošt
  6  Sukič Jakob
  7  Dežan Maks
  8  Zorman Žiga
  10  Todorović Leon
  11  Kermelj Val
  14  Repič Drejc
  15  Perović Marko
  18  Pipan Žiga
  21  Bobnar Voranc
  Rezervni igralci
  7  Tatić Aleks
  9  Crijevič Kranjec Sergej
  13  Kern Maks
  14  Vrtač Rok
  15  Bravhar Taj
  25  Strajnar Sara
  30  Mohorič Lan
  Rezervni igralci
  3  Godnič Aljaž
  9  Zaplotnik Nejc
  12  Gogala Nik
  13  Vargazon David
  16  Bojc Šilc Tilen
  19  Todorović Loris
  20  Krč Jan
   TRENER
   Velesovo - Šenčur U14
   Družinec Domen
   Preddvor - Šenčur
   Kukavica Benjamin
   STRELCI
   Velesovo - Šenčur U14
   1 : 2 28 - Burgar Nik (17')
   2 : 2 10 - Sotlar Nace (24')
   3 : 2 11 - Ropret Rok (54') 11m
   4 : 2 14 - Vrtač Rok (69')
   5 : 2 10 - Sotlar Nace (79') 11m
   Preddvor - Šenčur
   0 : 1 11 - Kermelj Val (9')
   0 : 2 10 - Todorović Leon (16')
   OPOMINJANI
   Velesovo - Šenčur U14
   Preddvor - Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Velesovo - Šenčur U14
   Preddvor - Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Velesovo - Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  47'     7 - Tatić Aleks
       19 - Arsovski Aleksej
  47'     14 - Vrtač Rok
       20 - Kurtović Dženan
  56'     9 - Crijevič Kranjec Sergej
       11 - Ropret Rok
  59'     30 - Mohorič Lan
       18 - Tavčar Svit
  62'     15 - Bravhar Taj
       28 - Burgar Nik
  62'     13 - Kern Maks
       4 - Pogačar Tadej
  62'     25 - Strajnar Sara
       2 - Kosec Gaj
   Preddvor - Šenčur
  Minuta  Igralec
  51'     3 - Godnič Aljaž
       10 - Todorović Leon
  56'     9 - Zaplotnik Nejc
       8 - Zorman Žiga
  59'     19 - Todorović Loris
       11 - Kermelj Val
  73'     16 - Bojc Šilc Tilen
       15 - Perović Marko
  73'     12 - Gogala Nik
       1 - Pristov Rok
  73'     13 - Vargazon David
       21 - Bobnar Voranc
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan