align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 11. krog 12.11.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Naklo 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Džinić Alin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  3  Rikanović David
  4  Čož Aljaž
  6  Makić Arslan
  9  Basara Uroš
  11  Kukić Ensar
  12  Torkar Šifrer Jaša (V)
  13  Vukeljić Uroš
  14  Latić Suarim
  15  Adjen Skenderović (K)
  19  Dikoski Asmir
  20  Bajrić Bilal
   Naklo
Priimek in ime
  3  Lunar Matic
  4  Atanasov Luka
  8  Markič Bine
  9  Arh Husanović Vid
  10  Kovač Val
  13  Slak Jaka Mark (V)
  19  Bektešević Aiden (K)
  27  Selišnik Jurij
  29  Marković Petar
  31  Voglar Žan
  69  Krapež Stojanović Luka
  Rezervni igralci
  1  Drobič Rok (V)
  5  Jereb Bastian
  7  Omerdić Samed
  8  Kejžar Anže
  10  Petrov Uroš
  16  Alilov Alin
  17  Vavtar David Benjamin
  Rezervni igralci
  0  Atanasov Žan
  6  Krže Aljaž
  18  Podbelšek Val
  22  Kondić Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Zrnić Žarko
   Naklo
   Krajnik Jaka
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 0 14 - Latić Suarim (3')
   2 : 0 14 - Latić Suarim (75')
   3 : 0 8 - Kejžar Anže (76')
   4 : 0 16 - Alilov Alin (79')
   Naklo
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
    15 - Adjen Skenderović (67')
   Naklo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Naklo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  41'     7 - Omerdić Samed
       6 - Makić Arslan
  41'     8 - Kejžar Anže
       20 - Bajrić Bilal
  45'     10 - Petrov Uroš
       11 - Kukić Ensar
  50'     5 - Jereb Bastian
       9 - Basara Uroš
  55'     5 - Jereb Bastian
       3 - Rikanović David
  76'     17 - Vavtar David Benjamin
       13 - Vukeljić Uroš
  76'     1 - Drobič Rok
       12 - Torkar Šifrer Jaša
   Naklo
  Minuta  Igralec
  50'     6 - Krže Aljaž
       9 - Arh Husanović Vid
  57'     18 - Podbelšek Val
       31 - Voglar Žan
  71'     0 - Atanasov Žan
       19 - Bektešević Aiden
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan