align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 11. krog 12.11.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U14 - Niko Železniki 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 31
   Glavni sodnik Javornik Aleks
   1. pomočnik: Mlinar Mario
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  1  Jurjevčič Tjuš (V)
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  7  Pernek Luka
  8  Porenta Urban (K)
  9  Heine Julijan
  14  Kozmelj Sebastjan
  16  Dolinar Andraž
  17  Kantarevič Anel
  20  Zupan Žak
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Demšar Žan (V)
  2  Jelenc Staš
  3  Čufar Enej
  4  Zajec Berce Tilen
  5  Pintar Tine
  6  Egart Nejc
  7  Proj Aljaž (K)
  8  Murn Uroš
  9  Egart Tilen
  10  Jugović Marino
  11  Pintar Matic
  Rezervni igralci
  2  Kankel Kular Tim
  10  Kaltak Nik
  12  Bektašević Tijan (V)
  13  Horvat Žan
  15  Pustoslemšek Finn
  18  Podlogar Jon
  Rezervni igralci
  13  Gatej Anej
  14  Egart Vid
  15  Habjan Jakob
  16  Eržen Nejc
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   Niko Železniki
   Čufar Jani
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U14
   1 : 0 17 - Kantarevič Anel (4')
   2 : 1 16 - Dolinar Andraž (60')
   Niko Železniki
   1 : 1 10 - Jugović Marino (50')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U14
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U14
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Bektašević Tijan
       1 - Jurjevčič Tjuš
  57'     15 - Pustoslemšek Finn
       17 - Kantarevič Anel
  73'     10 - Kaltak Nik
       5 - Bizjak Maj Robert
  73'     13 - Horvat Žan
       14 - Kozmelj Sebastjan
  74'     18 - Podlogar Jon
       20 - Zupan Žak
  74'     2 - Kankel Kular Tim
       16 - Dolinar Andraž
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Egart Vid
       11 - Pintar Matic
  59'     13 - Gatej Anej
       2 - Jelenc Staš
  78'     15 - Habjan Jakob
       5 - Pintar Tine
  79'     16 - Eržen Nejc
       10 - Jugović Marino
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan