align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 12. krog 01.04.24
   TEKMA: Preddvor - Šenčur - Škofja Loka - Medvode U14 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Pleša Klara
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor - Šenčur
Priimek in ime
  2  Ažman Jon
  3  Ergaver Tilen
  4  Jenko Jošt
  6  Sukič Jakob (K)
  7  Bojc Šilc Tilen
  10  Bobnar Voranc
  11  Kermelj Val
  13  Kos Anel (V)
  14  Repič Drejc
  15  Perović Marko
  16  Godnič Aljaž
   Škofja Loka - Medvode U14
Priimek in ime
  3  Oljača Luka
  4  Trajkov Kristijan
  5  Bizjak Maj Robert
  7  Jugović Gabriel
  8  Porenta Urban (K)
  9  Heine Julijan
  12  Bektašević Tijan (V)
  15  Pustoslemšek Finn
  16  Dolinar Andraž
  17  Kantarevič Anel
  20  Zupan Žak
  Rezervni igralci
  5  Bec David
  8  Lanišek Maj
  9  Zorman Žiga
  18  Šavli Anže
  Rezervni igralci
  1  Jurjevčič Tjuš
  10  Mavsar Žan Luka
  14  Kozmelj Sebastjan
  19  Pipp Maks
   TRENER
   Preddvor - Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   Škofja Loka - Medvode U14
   Juričinec Gregor
   STRELCI
   Preddvor - Šenčur
   1 : 0 10 - Bobnar Voranc (9')
   2 : 1 4 - Jenko Jošt (74')
   Škofja Loka - Medvode U14
   1 : 1 20 - Zupan Žak (19')
   2 : 2 16 - Dolinar Andraž (77')
   OPOMINJANI
   Preddvor - Šenčur
    4 - Jenko Jošt (44')
    6 - Sukič Jakob (79')
    7 - Bojc Šilc Tilen (82')
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor - Šenčur
   Škofja Loka - Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor - Šenčur
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Zorman Žiga
       7 - Bojc Šilc Tilen
  61'     18 - Šavli Anže
       16 - Godnič Aljaž
  70'     5 - Bec David
       3 - Ergaver Tilen
  73'     8 - Lanišek Maj
       11 - Kermelj Val
   Škofja Loka - Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kozmelj Sebastjan
       7 - Jugović Gabriel
  59'     10 - Mavsar Žan Luka
       20 - Zupan Žak
  59'     19 - Pipp Maks
       17 - Kantarevič Anel
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan