align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2023/24 - rdeča skupina
  Zapisnik: 12. krog 01.04.24
   TEKMA: Britof - Velesovo - Šenčur U14 0 : 8 (0 : 3)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Salihović Leon
   1. pomočnik: Ajdovec Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Aljančič David (V)
  2  Božek Luka
  3  Sokolovski Pavle
  4  Sokolovski Petar
  7  Peternelj Aleks
  9  Kolenovic Emir
  11  Križaj Juš
  14  Novak Nace
  19  Pavlovič Žan
  25  Hajdar Anann
  31  Zogaj Leon (K)
   Velesovo - Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Traven Žan (V)
  2  Kosec Gaj
  4  Pogačar Tadej
  7  Tatić Aleks
  8  Naglič Nejc (K)
  10  Sotlar Nace
  19  Arsovski Aleksej
  21  Ciperle Ožbej
  22  Uranič Urh
  28  Burgar Nik
  29  Dimitrić Aleksa
  Rezervni igralci
  13  Gačić Patrik
  15  Kralj Druškovič Žiga
  18  Kveder Lovro
  20  Jevtimijević Luka
  22  Dobovšek Gal (V)
  Rezervni igralci
  9  Crijevič Kranjec Sergej
  11  Ropret Rok
  14  Vrtač Rok
  18  Tavčar Svit
  25  Strajnar Sara
  30  Mohorič Lan
   TRENER
   Britof
   Križaj Peter
   Velesovo - Šenčur U14
   Družinec Domen
   STRELCI
   Britof
   0 : 5 25 - Hajdar Anann (51') AG
   Velesovo - Šenčur U14
   0 : 1 29 - Dimitrić Aleksa (11')
   0 : 2 29 - Dimitrić Aleksa (20')
   0 : 3 21 - Ciperle Ožbej (24')
   0 : 4 7 - Tatić Aleks (44')
   0 : 6 28 - Burgar Nik (54')
   0 : 7 10 - Sotlar Nace (71')
   0 : 8 22 - Uranič Urh (81')
   OPOMINJANI
   Britof
   Velesovo - Šenčur U14
    25 - Strajnar Sara (68')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Britof
    31 - Zogaj Leon (36')
   Velesovo - Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  41'     22 - Dobovšek Gal
       1 - Aljančič David
  41'     15 - Kralj Druškovič Žiga
       19 - Pavlovič Žan
  44'     20 - Jevtimijević Luka
       11 - Križaj Juš
   Velesovo - Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Vrtač Rok
       21 - Ciperle Ožbej
  41'     30 - Mohorič Lan
       19 - Arsovski Aleksej
  41'     11 - Ropret Rok
       2 - Kosec Gaj
  55'     9 - Crijevič Kranjec Sergej
       28 - Burgar Nik
  55'     25 - Strajnar Sara
       29 - Dimitrić Aleksa
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan