align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 29.05.24 ob 22:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
GNL - Člani "Das ist Walter" 22. krog  
01.06.24 ob 16.00 Kranjska Gora : Velesovo Cerklje Kranjska Gora   Športni park Ruteč Kranjska Gora
GS:Markež Aljoša   1S:Račman Anže   2S:Simijonov Roberto   D:Zupan Damijan
01.06.24 ob 16.30 Bled-Bohinj Hirter : Polet Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:Janković Vanja   1S:Nikolovski Mirche   2S:Jošt Nik   D:Žontar Ciril
01.06.24 ob 17.30 Britof : Zarica Kranj Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:Omejc Burger Miha   1S:Zupan Žiga   2S:Zupanc Andraž   D:Antolin Rudi
01.06.24 ob 17.30 Preddvor : Naklo Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:Kajtazović Nejc   1S:Beton Uroš   2S:Ovnik Mihael   D:Avdić Miloš
01.06.24 ob 17.30 Sava Kranj : Niko Železniki Kranj   Športni center Stražišče
GS:Jerič Anže   1S:Žunič Matej   2S:Habuš Žan   D:Šturm Emil
01.06.24 ob 17.30 Visoko : Bitnje Visoko   Športni park Visoko
GS:Celjer Tilen   1S:Kalan Miha   2S:Florjančič Karin   D:Hafner Marko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Mladinci 16. krog  
21.05.24 ob 17.00 Zarica Kranj : Šobec Lesce Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:Nikolovski Mirche   1S:Andonov Julijana   2S:Beton Jaka  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Mladinci 20. krog  
02.06.24 ob 16.30 Tržič 2012 : Eksist Žiri Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Omejc Burger Miha   1S:Jošt Nik   2S:Zupanc Andraž  
02.06.24 ob 17.30 Šobec Lesce : Visoko Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:Dobnikar Tilen   1S:Žerjavič Simon   2S:Simijonov Roberto  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši dečki U15 - modra skupina 21. krog  
02.06.24 ob 10.00 Sava Kranj : Triglav Kranj Kranj   Športni center Stražišče
GS:Rakovec Maj   1S:Eissa Ahmed Ibrahim Eldesouky     
02.06.24 ob 10.00 Eksist Žiri : Bohinj - Bled Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:Janković Vanja   1S:Grujić Kristina     
02.06.24 ob 10.00 Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:Močnik Perič Aleš   1S:Salihović Leon     
02.06.24 ob 10.00 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:Markež Aljoša   1S:Džinić Alin     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši dečki U15 - rdeča skupina 21. krog  
02.06.24 ob 10.00 Naklo : Britof Podbrezje   Igrišče Podbrezje
GS:Fadul Abdalla Idris   1S:Sedej Tian Mai     
02.06.24 ob 10.00 Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice U14 Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Rupel Jernej   1S:Strnad Nik     
02.06.24 ob 10.00 Niko Železniki : Škofja Loka - Medvode U14 Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:Habuš Žan   1S:Dolinar Gašper     
02.06.24 ob 13.30 Velesovo - Šenčur U14 : Preddvor - Šenčur Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:Florjančič Karin   1S:Andonov Julijana     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 17. krog  
30.05.24 ob 17.00 Velesovo-Cerklje : Preddvor Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Kranjska Gora : Bohinj Kranjska Gora   Športni park Ruteč Kranjska Gora
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Niko Železniki : Eksist Žiri Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Triglav Kranj : Tržič 2012 Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
31.05.24 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice : Šenčur Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Naklo : Zarica Kranj Naklo   Igrišče Naklo
GS:        
04.06.24 ob 19.00 Britof : Sava Kranj Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
06.06.24 ob 17.00 Bled : Šobec Lesce Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 18. krog  
07.06.24 ob 17.00 Preddvor : Britof Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Niko Železniki : Bohinj Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Velesovo-Cerklje : Šenčur Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Eksist Žiri : Naklo Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Sava Kranj : Triglav Kranj Kranj   Športni center Stražišče
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Zarica Kranj : Bled Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Šobec Lesce : Škofja Loka Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 10. krog  
05.04.24 ob 16.30 Triglav Kranj - bordo : Bitnje Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 11. krog  
12.04.24 ob 16.30 Triglav Kranj - bordo : Velesovo-Cerklje Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 16. krog  
24.05.24 ob 17.00 Britof : Škofja Loka Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 17. krog  
29.05.24 ob 19.00 Šobec Lesce : Sava Kranj Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce - pomožno igrišče
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Bitnje : SIJ Acroni Jesenice Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Šenčur : Britof Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Zarica Kranj : ŽNK Cerklje Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
31.05.24 ob 17.00 Velesovo-Cerklje : Preddvor   
GS:        
31.05.24 ob 18.30 Triglav Kranj : Triglav Kranj - bordo Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 18. krog  
07.06.24 ob 17.00 Triglav Kranj : Šobec Lesce Kranj   Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Škofja Loka : Zarica Kranj Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Bitnje : Triglav Kranj - bordo Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
07.06.24 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice : Šenčur Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:        
07.06.24 ob 17.00 Preddvor : ŽNK Cerklje Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
07.06.24 ob 18.30 Sava Kranj : Britof Kranj   Športni center Stražišče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - bela skupina 9. krog  
30.05.24 ob 19.00 Britof : Naklo Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:Pahulje Erazem        
01.06.24 ob 10.00 Tržič 2012 : Triglav Kranj - bordo Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Jošt Nik        
01.06.24 ob 10.00 Zarica Kranj : Bohinj Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:Sedej Tian Mai        
03.06.24 ob 17.30 Velesovo - Cerklje : Šobec Lesce - črni Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:Ajdovec Jaka        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - bela skupina 10. krog  
08.06.24 ob 10.00 Triglav Kranj - bordo : Zarica Kranj Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Velesovo - Cerklje : Britof Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Šobec Lesce - črni : Tržič 2012 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Naklo : Bohinj Naklo   Igrišče Naklo
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - oranžna skupina 3. krog  
04.06.24 ob 18.30 Šobec Lesce - rdeči : Triglav Kranj Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:Simijonov Roberto        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - oranžna skupina 9. krog  
01.06.24 ob 10.00 Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice Godešič   Nogometni center Prod Godešič
GS:Dolinar Gašper        
01.06.24 ob 10.00 Sava Kranj : Šenčur Kranj   Športni center Stražišče
GS:Žerjavič Simon        
01.06.24 ob 10.00 Bled : Eksist Žiri Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:Džinić Alin        
06.06.24 ob 18.30 Triglav Kranj : Šobec Lesce - rdeči Tenetiše   Igrišče Tenetiše
GS:Glogovčan Jernej        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U13 - oranžna skupina 10. krog  
08.06.24 ob 10.00 Škofja Loka : Triglav Kranj Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice Kranj   Športni center Stražišče
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Bled : Šobec Lesce - rdeči Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Eksist Žiri : Šenčur Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - zelena skupina 7. krog  
05.06.24 ob 18.00 Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Strnad Nik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - zelena skupina 9. krog  
03.06.24 ob 18.00 Šenčur - rumeni : Triglav Kranj - bordo Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Ovnik Mihael        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - zelena skupina 10. krog  
31.05.24 ob 18.00 Britof : SIJ Acroni Jesenice Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:Rakovec Maj        
01.06.24 ob 10.00 Šenčur - rumeni : Preddvor Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Fadul Abdalla Idris        
01.06.24 ob 12.00 Tržič 2012 : Triglav Kranj - bordo Križe   Nogometno igrišče Križe-Tržič
GS:Račman Anže        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - zelena skupina 11. krog  
08.06.24 ob 10.00 Preddvor : Tržič 2012 Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Šenčur U11 : Triglav Kranj - bordo Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Britof : Šenčur - rumeni Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - rumena skupina 9. krog  
01.06.24 ob 12.00 Šenčur : Eksist Žiri Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Eissa Ahmed Ibrahim Eldesouky        
04.06.24 ob 17.30 Sava Kranj : Škofja Loka - rumeni Kranj   Športni center Stražišče
GS:Grujič Stanimir        
05.06.24 ob 17.00 Zarica Kranj : Triglav Kranj Kranj   Športni park Zarica, Kranj
GS:Sedej Tian Mai        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Mlajši dečki U12 - rumena skupina 10. krog  
08.06.24 ob 10.00 Sava Kranj : Zarica Kranj Kranj   Športni center Stražišče
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Niko Železniki : Sava Kranj Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Šenčur : Velesovo - Cerklje Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
08.06.24 ob 10.00 Škofja Loka - rumeni : Triglav Kranj Sveti Duh   Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Kvalifikacije 2.SML - zahod 2024/2025 1. krog  
05.06.24 ob 17.30 Izola : Šobec Lesce Izola   Mestni stadion Izola
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Kvalifikacije 2.SML - zahod 2024/2025 2. krog  
09.06.24 ob 17.30 Arne Tabor 69 : Izola Ljubljana   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Kvalifikacije 2.SML - zahod 2024/2025 3. krog  
12.06.24 ob 17.30 Šobec Lesce : Arne Tabor 69 Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan