align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 01.12.21 ob 16:27
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Mlajši dečki U12 - oranžna skupina 6. krog  
29.09.21 ob 17.00 Šobec Lesce : Bled Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce - pomožno igrišče
GS:Jošt Nik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 4. krog  
21.09.21 ob 17.00 Šobec Lesce : Sava Kranj Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 5. krog  
24.09.21 ob 17.30 Šobec Lesce : Škofja Loka Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 7. krog  
08.10.21 ob 16.30 Šobec Lesce : Bled Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
08.10.21 ob 16.30 Bohinj : Britof Bohinjska Bistrica   Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 8. krog  
15.10.21 ob 16.00 Šobec Lesce : Zarica Kranj Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 9. krog  
22.10.21 ob 16.30 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 4. krog  
21.09.21 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice : Šenčur Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 5. krog  
24.09.21 ob 17.00 Zarica Kranj : Šenčur Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 6. krog  
01.10.21 ob 17.00 SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
01.10.21 ob 17.00 Zarica Kranj : Sava Kranj Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 7. krog  
08.10.21 ob 16.30 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
08.10.21 ob 17.30 Zarica Kranj : Naklo Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 8. krog  
15.10.21 ob 16.30 SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
15.10.21 ob 16.30 NŠ Škofja Loka : ŽNK Cerklje Sveti Duh   Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič : Visoko 1 : 3
Naklo : Niko Železniki 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2
Preddvor : Polet 0 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales