align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 08.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Triglav Domplan-bordo 10 9 0 1 54:8 27
2. Sava Kranj 10 8 0 2 42:10 24
3. Tržič 2012-Naklo 10 4 1 5 24:36 13
4. Škofja Loka-Medvode 10 4 1 5 14:17 13
5. Šenčur 10 4 0 6 16:30 12
6. Zarica Kranj 10 3 1 6 14:34 10
7. Bled 10 3 1 6 18:31 10
8. Šobec Lesce 10 3 0 7 11:27 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 08.06.19
Šenčur:Škofja Loka-Medvode 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-bordo 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Bled 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
9. krog 01.06.19
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Šobec Lesce:Tržič 2012-Naklo 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šenčur 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bled:Zarica Kranj 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
8. krog 25.05.19
Bled:Šobec Lesce 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Škofja Loka-Medvode 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
7. krog 18.05.19
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Tržič 2012-Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Domplan-bordo 0 : 9 (0 : 3) zapisnik
Bled:Šenčur 5 : 3 (2 : 3) zapisnik
6. krog 11.05.19
Šenčur:Sava Kranj 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Bled 7 : 2 (6 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj 5 : 2 (3 : 2) zapisnik
5. krog 07.05.19
Šobec Lesce:Sava Kranj 1 : 7 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0 : 6 (0 : 0) zapisnik
Bled:Tržič 2012-Naklo 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šenčur 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
4. krog 24.04.19
Tržič 2012-Naklo:Triglav Domplan-bordo 1 : 10 (1 : 5) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bled 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
3. krog 20.04.19
Triglav Domplan-bordo:Škofja Loka-Medvode 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Šenčur 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Bled:Sava Kranj 0 : 6 (0 : 0) zapisnik
2. krog 13.04.19
Šobec Lesce:Bled 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Tržič 2012-Naklo 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-bordo 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 06.04.19
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Sava Kranj 2 : 8 (0 : 5) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šobec Lesce 7 : 1 (4 : 1) zapisnik
Bled:Zarica Kranj 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan