align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 09.04.20 ob 08:30
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - zahod 15. krog  
14.03.20 ob 15.00 Sava Kranj : Brinje Grosuplje Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:Tozan Mateo   1S:Knafelc Žiga   2S:Olenik Alen   D:Kokolj Andrej
14.03.20 ob 15.00 Svoboda Ljubljana : Elta Izola Ljubljana   Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:Mihelič Niko   1S:Šprah Robert   2S:Burjan Aleksander   D:Tomšič Roman
14.03.20 ob 15.00 Ilirija 1911 : TKK Tolmin Ljubljana   Stadion Ilirija
GS:Kordež Matic   1S:Dedić Elmedin   2S:Lahovič Marcel   D:Nikolić Milovan
14.03.20 ob 15.00 Tinex Šenčur : Fama Vipava Šenčur   Športni park Šenčur
GS:Kondić Božo   1S:Zidar Blaž   2S:Birtič Matej   D:Hafner Marko
14.03.20 ob 15.00 Primorje : Kočevje Ajdovščina   Mestni stadion Ajdovščina
GS:Begič Amel   1S:Čiča Miodrag   2S:Kos Damjan   D:Tivold Štefan
14.03.20 ob 15.00 Žiri : Bled Hirter Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:Kos Blaž   1S:Majhen Matija   2S:Kurtušič Igor   D:Narobe Jakob
15.03.20 ob 15.00 Adria : Arne Tabor 69 Miren   Igrišče Pri Štantu Miren
GS:Jerič Anže   1S:Gerkman Borut   2S:Bohinc Urban   D:Kogej Milan
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - zahod 16. krog  
21.03.20 ob 15.00 Brinje Grosuplje : Žiri Grosuplje   Stadion Brinje Grosuplje
GS:        
21.03.20 ob 15.00 Bled Hirter : Adria Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
21.03.20 ob 15.00 Arne Tabor 69 : Primorje Ljubljana   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:        
21.03.20 ob 15.00 Kočevje : Tinex Šenčur Kočevje   Stadion Gaj Kočevje
GS:        
21.03.20 ob 15.00 TKK Tolmin : Svoboda Ljubljana Tolmin   Športni park Brajda, Tolmin
GS:        
21.03.20 ob 15.00 Elta Izola : Sava Kranj Izola   Mestni stadion Izola
GS:        
22.03.20 ob 15.00 Fama Vipava : Ilirija 1911 Vipava   Stadion Ob Beli Vipava
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - zahod 17. krog  
26.03.20 ob 19.00 Tinex Šenčur : Arne Tabor 69 Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Elta Izola : Brinje Grosuplje Izola   Mestni stadion Izola
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Sava Kranj : TKK Tolmin Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Svoboda Ljubljana : Fama Vipava Ljubljana   Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Primorje : Bled Hirter Ajdovščina   Mestni stadion Ajdovščina
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Adria : Žiri Miren   Igrišče Pri Štantu Miren
GS:        
29.03.20 ob 15.30 Ilirija 1911 : Kočevje Ljubljana   Stadion Ilirija
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - zahod 18. krog  
04.04.20 ob 16.30 Brinje Grosuplje : Adria Grosuplje   Stadion Brinje Grosuplje
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Žiri : Primorje Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Bled Hirter : Tinex Šenčur Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Arne Tabor 69 : Ilirija 1911 Ljubljana   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Kočevje : Svoboda Ljubljana Kočevje   Stadion Gaj Kočevje
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Fama Vipava : Sava Kranj Vipava   Stadion Ob Beli Vipava
GS:        
04.04.20 ob 16.30 TKK Tolmin : Elta Izola Tolmin   Športni park Brajda, Tolmin
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - zahod 19. krog  
11.04.20 ob 16.30 TKK Tolmin : Brinje Grosuplje Tolmin   Športni park Brajda, Tolmin
GS:        
11.04.20 ob 16.30 Elta Izola : Fama Vipava Izola   Mestni stadion Izola
GS:        
11.04.20 ob 16.30 Sava Kranj : Kočevje Kranj - Stražišče   Športni center Stražišče
GS:        
11.04.20 ob 16.30 Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 Ljubljana   Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:        
11.04.20 ob 16.30 Ilirija 1911 : Bled Hirter Ljubljana   Stadion Ilirija
GS:        
11.04.20 ob 16.30 Tinex Šenčur : Žiri Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
11.04.20 ob 16.30 Primorje : Adria Ajdovščina   Mestni stadion Ajdovščina
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - zahod 20. krog  
18.04.20 ob 16.30 Brinje Grosuplje : Primorje Grosuplje   Stadion Brinje Grosuplje
GS:        
18.04.20 ob 16.30 Adria : Tinex Šenčur Miren   Igrišče Pri Štantu Miren
GS:        
18.04.20 ob 16.30 Žiri : Ilirija 1911 Žiri   Stadion Polje Žiri
GS:        
18.04.20 ob 16.30 Bled Hirter : Svoboda Ljubljana Bled   Športni park Bledec, Bled
GS:        
18.04.20 ob 16.30 Arne Tabor 69 : Sava Kranj Ljubljana   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:        
18.04.20 ob 16.30 Kočevje : Elta Izola Kočevje   Stadion Gaj Kočevje
GS:        
18.04.20 ob 16.30 Fama Vipava : TKK Tolmin Vipava   Stadion Ob Beli Vipava
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani 12. krog  
28.03.20 ob 15.30 Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si Kranjska Gora   Športni park Ruteč Kranjska Gora
GS:        
28.03.20 ob 15.30 SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Visoko : Polet Visoko   Športni park Visoko
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Šobec Lesce : Škofja Loka Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Britof : Preddvor Britof   Igrišče Britof, Kranj
GS:        
28.03.20 ob 15.30 Zarica Kranj : Bohinj Kranj- Zarica   Športni park Zarica, Kranj
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
GNL - Člani 13. krog  
04.04.20 ob 16.30 Preddvor : Zarica Kranj Preddvor   Igrišče Za žago, Preddvor
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Škofja Loka : Britof Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Polet : Šobec Lesce Sveti Duh   Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Niko Železniki : Visoko Železniki   Igrišče Nivica, Železniki
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice Bitnje   Igrišče Bitnje
GS:        
04.04.20 ob 16.30 Velesovo : Kranjska Gora Velesovo   Nogometni center Velesovo
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina A 10. krog  
25.10.19 ob 16.30 KOV Jesenice : Bled Jesenice   Športni park Podmežakla Jesenice, UT
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 - skupina B 10. krog  
25.10.19 ob 16.30 Škofja Loka : Sava Kranj Škofja Loka   Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:        
25.10.19 ob 16.30 Šenčur : Niko Železniki Šenčur   Športni park Šenčur
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U10 10. krog  
25.10.19 ob 16.00 Šobec Lesce : Velesovo Cerklje Lesce   Igrišče na Žagi, Lesce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan