align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 20. krog 13.04.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Bled Hirter 20 14 5 1 46:15 47
2. Ivančna Gorica 20 12 3 5 40:26 39
3. Zagorje 20 11 4 5 34:29 37
4. Brinje Grosuplje 20 10 6 4 41:22 36
5. Arne Tabor 69 20 8 5 7 31:27 29
6. Komenda 20 4 7 9 25:43 19
7. Svoboda Ljubljana 20 4 7 9 30:41 19
8. Tinex Šenčur 20 5 3 12 30:46 18
9. Sava Kranj 20 4 4 12 23:38 16
10. Žiri 20 3 6 11 27:40 15
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur:Ivančna Gorica 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Komenda:Zagorje 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Žiri 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Brinje Grosuplje 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
19. krog 06.04.19
Ivančna Gorica:Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Komenda 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Zagorje:Tinex Šenčur 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
18. krog 30.03.19
Bled Hirter:Arne Tabor 69 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Ivančna Gorica 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Komenda:Tinex Šenčur 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Zagorje:Svoboda Ljubljana 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur:Bled Hirter 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica:Brinje Grosuplje 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Komenda 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zagorje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
16. krog 16.03.19
Zagorje:Ivančna Gorica 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Sava Kranj 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Arne Tabor 69 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Žiri:Tinex Šenčur 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Komenda:Bled Hirter 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur:Brinje Grosuplje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Svoboda Ljubljana 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Zagorje 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Komenda:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana:Arne Tabor 69 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Ivančna Gorica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zagorje:Tinex Šenčur 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Bled Hirter 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Komenda:Žiri 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur:Svoboda Ljubljana 4 : 4 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Brinje Grosuplje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bled Hirter:Zagorje 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Komenda 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Sava Kranj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
12. krog 03.11.18
Sava Kranj:Tinex Šenčur 3 : 4 (2 : 3) zapisnik
Ivančna Gorica:Arne Tabor 69 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zagorje:Žiri 3 : 2 (3 : 1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Bled Hirter 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Komenda:Brinje Grosuplje 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
11. krog 27.10.18
Brinje Grosuplje:Zagorje 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Komenda 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled Hirter:Sava Kranj 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Svoboda Ljubljana 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Ivančna Gorica 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica:Bled Hirter 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Tinex Šenčur 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Brinje Grosuplje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Komenda:Zagorje 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur:Komenda 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Žiri 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Brinje Grosuplje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Bled Hirter 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Zagorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 06.10.18
Brinje Grosuplje:Ivančna Gorica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Arne Tabor 69 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Tinex Šenčur 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zagorje:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Komenda:Svoboda Ljubljana 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 29.09.18
Tinex Šenčur:Žiri 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica:Zagorje 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Svoboda Ljubljana 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Brinje Grosuplje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Komenda 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje:Tinex Šenčur 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Bled Hirter 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Komenda 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Ivančna Gorica 3 : 3 (2 : 3) zapisnik
Zagorje:Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Komenda 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled Hirter:NK Brinje Grosuplje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Zagorje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Zagorje 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
4. krog 08.09.18
Svoboda Ljubljana:Tinex Šenčur 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Arne Tabor 69 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zagorje:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Žiri 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Komenda:Ivančna Gorica 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
3. krog 01.09.18
Tinex Šenčur:Sava Kranj 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Zagorje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Komenda 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Svoboda Ljubljana 6 : 3 (2 : 2) zapisnik
Arne Tabor 69:Ivančna Gorica 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
2. krog 25.08.18
Zagorje:Brinje Grosuplje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Bled Hirter 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Žiri 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Tinex Šenčur 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Komenda:Arne Tabor 69 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
1. krog 18.08.18
Tinex Šenčur:Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Ivančna Gorica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Zagorje:Komenda 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Svoboda Ljubljana 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan