align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 23. krog 03.06.17
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Bohinj 23 15 4 4 55:26 49
2. SIJ Acroni Jesenice 23 15 4 4 47:21 49
3. Žiri 23 14 5 4 51:14 47
4. Visoko 23 10 5 8 46:34 35
5. JuRentA Bitnje 23 10 3 10 33:40 33
6. Naklo 23 9 2 12 35:37 29
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. Škofja Loka 20 11 2 7 45:33 35
2. Zarica Kranj B 20 8 5 7 45:35 29
3. Jecom Sport DLN 20 9 0 11 40:56 27
4. Kondor Godešič 20 7 5 8 39:39 26
5. Preddvor 20 6 2 12 38:61 20
6. Niko Železniki 20 5 4 11 31:41 19
7. Britof 20 6 1 13 35:62 19
8. Polet 20 2 2 16 21:62 8
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B:Škofja Loka 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Britof 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:Žiri 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Visoko:SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Polet:Kondor Godešič 3 : 4 (3 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Jecom Sport DLN 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
22. krog 27.05.17
Kondor Godešič:Zarica Kranj B 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Preddvor 5 : 4 (2 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bohinj 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Polet 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
Žiri:Naklo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Niko Železniki 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
21. krog 24.05.17
Naklo:Visoko 6 : 2 (2 : 0) zapisnik
Bohinj:JuRentA Bitnje 5 : 4 (2 : 3) zapisnik
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
20. krog 20.05.17
Polet:Jecom Sport DLN 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Bohinj 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Naklo 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Britof 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Kondor Godešič 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
19. krog 13.05.17
Kondor Godešič:Niko Železniki 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:JuRentA Bitnje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Polet 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Zarica Kranj B 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka 2 : 7 (1 : 3) zapisnik
Žiri:Visoko 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Naklo 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
18. krog 10.05.17
SIJ Acroni Jesenice:Visoko 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Naklo 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Žiri:Bohinj 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
17. krog 06.05.17
Naklo:Žiri 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Preddvor 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Polet 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Jecom Sport DLN 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bohinj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
16. krog 27.04.17
Visoko:Naklo 6 : 1 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Žiri 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Bohinj 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN:Kondor Godešič 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof:Niko Železniki 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Škofja Loka 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Naklo:SIJ Acroni Jesenice 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:JuRentA Bitnje 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Bohinj:Visoko 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Polet:Zarica Kranj B 3 : 5 (1 : 3) zapisnik
14. krog 15.04.17
Naklo:Bohinj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Niko Železniki 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Britof:Jecom Sport DLN 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Polet 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:SIJ Acroni Jesenice 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
13. krog 08.04.17
Kondor Godešič:Niko Železniki 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
Britof:Preddvor 7 : 4 (4 : 2) zapisnik
Naklo:Škofja Loka 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Žiri 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Polet:Jecom Sport DLN 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Bohinj:JuRentA Bitnje 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
12. krog 01.04.17
JuRentA Bitnje:Britof 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bohinj 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Polet 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Naklo 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Kondor Godešič 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj B 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Visoko 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
11. krog 05.11.16
Polet:Preddvor 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Žiri 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka:Niko Železniki 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Naklo:Jecom Sport DLN 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Britof:Bohinj 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Visoko:Jesenice 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:JuRentA Bitnje 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
10. krog 29.10.16
Bohinj:Zarica Kranj B 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Kondor Godešič 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Jesenice:Naklo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka 6 : 1 (1 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Polet 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Visoko 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
9. krog 22.10.16
Polet:Bohinj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Škofja Loka:Jecom Sport DLN 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo:Preddvor 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Britof 3 : 0 (u.d.) zapisnik
8. krog 15.10.16
Jesenice:Škofja Loka 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Preddvor:Kondor Godešič 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj B 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bohinj:Visoko 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Naklo 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Žiri 1 : 7 (0 : 2) zapisnik
Britof:Polet 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
7. krog 08.10.16
Polet:Zarica Kranj B 1 : 7 (1 : 5) zapisnik
Jecom Sport DLN:Niko Železniki 4 : 3 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Preddvor 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Bohinj 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri:Jesenice 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Visoko:Britof 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:JuRentA Bitnje 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
6. krog 01.10.16
Bohinj:Kondor Godešič 4 : 4 (2 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Polet 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof:Naklo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
JuRentA Bitnje:Škofja Loka 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Žiri 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj B:Visoko 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Jesenice:Jecom Sport DLN 7 : 1 (2 : 0) zapisnik
5. krog 24.09.16
Visoko:Polet 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Preddvor 5 : 2 (4 : 1) zapisnik
Jesenice:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Zarica Kranj B 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
Žiri:JuRentA Bitnje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Bohinj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
4. krog 17.09.16
Britof:Škofja Loka 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
JuRentA Bitnje:Jecom Sport DLN 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Polet:Naklo 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Visoko 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj B:Kondor Godešič 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor:Jesenice 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
Bohinj:Žiri 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
3. krog 10.09.16
Naklo:Visoko 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Polet 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Zarica Kranj B 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Žiri:Britof 6 : 0 (0 : 0) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Jesenice:JuRentA Bitnje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Bohinj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
2. krog 03.09.16
Polet:Škofja Loka 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Britof:Jecom Sport DLN 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
JuRentA Bitnje:Preddvor 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Žiri 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bohinj:Jesenice 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko:Kondor Godešič 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 27.08.16
Preddvor:Bohinj 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Žiri:Polet 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Visoko 3 : 2 (3 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Niko Železniki 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Naklo 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Jesenice:Britof 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Zarica Kranj B 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan